BK MLADA BOLESLAV
5. 2. 2021 | Klub

Bruslaři připravili pro své mládežníky videa, jak cvičit doma

M l. B o l. – Máte doma malého Bruslaře? Anebo prostě jen nezbedu, který (třeba zatím) sice na zimní stadion pravidelně nedochází, vy už ale v současné koronavirové krizi nevíte, jak ve stísněných domácích podmínkách zkrotit jeho energii a temperament? Pak bude patřit následující série videí, jak se svým dítkem sportovat klidně i v malém bytě, právě vám!

V sérii videí, která budeme zveřejňovat postupně přibližně dvakrát do týdne, najdete tipy a triky, jak své dítě pohybově zabavit klidně i jen na několika metrech čtverečných. Jednotlivá videa jsou zaměřena vždy na určitou oblast a za určitým cílem.

Na jejich tvorbě se podíleli především dva trenéři mladoboleslavských mládežníků, a to kondiční trenér Jaroslav Černý a Jakub Plíšek.

V tomto úvodním článku ale najdete víc než to – níže vám přinášíme také pozdravy od dvou dvojic trenérů mladoboleslavských mládežníků, Jana Hanzlíka a Václava Drábka a Radka Holíka a Jakuba Plíška. Poslední video je zmiňovaný úvodní trénink pro malé Bruslaře.


TRÉNINK Č. 1 – Zaměření reakce, posilování formou her

Další články

Aktuality

04.05.2021

Konec ve čtvrtfinále

Gólman Oliver Šatný se dostal do branky v sedmé minutě, kdy po třetí brance Kanaďanů střídal kolegu Suchánka, kanonádě soupeře ovšem ani on nezabránil. Stejně jako Gabriel Szturc, který si připsal gól a asistenci, a David Moravec, který nastupoval v první obranné dvojici. Češi podlehli ve čtvrtfinále MS do 18 let Kanadě 3:10 a jejich cesta na mistrovství tak bohužel končí.

03.05.2021

Čtvrtfinále s Kanadou

Národní tým "osmnáctek" v pondělí 3. května od 22:00 hraje v přímém přenosu ČT Sport čtvrtfinále s Kanadou na MS do 18 let. Držme palce třem Bruslařům v národních barvách - brankáři Oliveru Šatnému, obránci Davidu Moravcovi a útočníkovi Gabrielu Szturcovi.

29.04.2021

Góloví Bruslaři na MS

Měli našlápnuto ke druhému vítězství na mistrovství světa, hokejisté české osmnáctky dvakrát vedli nad Finskem o dvě branky. Nakonec ale nemají vůbec nic. V divoké bitvě prohráli 5:6 gólem 19 sekund před koncem. Drobnou náplastí pro budiž góly Davida Moravce a Gabriela Szturce.

27.04.2021

Bruslaři na MS do 18

Mentálně náročný úkol na úvod mistrovství světa proměnili čeští hokejisté do 18 let v zaslouženou výhru. Díky dvěma brankám z přesilovek a jedné v oslabení porazili Německo 3:1, o čisté konto přišli až v závěru. Na důležitém vítězství se podíleli i dva Bruslaři – útočník Gabriel Szturc svou brankou a obránce David Moravec asistencí.

26.04.2021

Liga mistrů

Po vítězství Třince ve finále Tipsport extraligy už má BK Mladá Boleslav jistou účast v Lize mistrů v sezoně 2021/2022. Soutěž mezi nejlepšími evropskými kluby si zahraje již podruhé, poprvé se tak stalo v ročníku 2016/2017. Tehdy Bruslaři skončili po bojích v základní skupině, kde měli švédský Växjö Lakers a běloruský Junosť Minsk. Na své současné soupeře Boleslavští budou ještě muset chvíli počkat, dozvědí se ho na slavnostním losování pořádaném vedením soutěže. Jaké další kluby se už stačily kvalifikovat, zjistíte tady.

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!