BK MLADA BOLESLAV
5. 2. 2021 | Klub

Bruslaři připravili pro své mládežníky videa, jak cvičit doma

M l. B o l. – Máte doma malého Bruslaře? Anebo prostě jen nezbedu, který (třeba zatím) sice na zimní stadion pravidelně nedochází, vy už ale v současné koronavirové krizi nevíte, jak ve stísněných domácích podmínkách zkrotit jeho energii a temperament? Pak bude patřit následující série videí, jak se svým dítkem sportovat klidně i v malém bytě, právě vám!

V sérii videí, která budeme zveřejňovat postupně přibližně dvakrát do týdne, najdete tipy a triky, jak své dítě pohybově zabavit klidně i jen na několika metrech čtverečných. Jednotlivá videa jsou zaměřena vždy na určitou oblast a za určitým cílem.

Na jejich tvorbě se podíleli především dva trenéři mladoboleslavských mládežníků, a to kondiční trenér Jaroslav Černý a Jakub Plíšek.

V tomto úvodním článku ale najdete víc než to – níže vám přinášíme také pozdravy od dvou dvojic trenérů mladoboleslavských mládežníků, Jana Hanzlíka a Václava Drábka a Radka Holíka a Jakuba Plíška. Poslední video je zmiňovaný úvodní trénink pro malé Bruslaře.


TRÉNINK Č. 1 – Zaměření reakce, posilování formou her

Další články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav