BK MLADA BOLESLAV
14. 2. 2019 | Jitka Čechová

Bruslaři předali šek Nedonošeneckému oddělení Klaudiánovy nemocnice

M l. B o l. – Zástupci BK Mladá Boleslav, konkrétně generální manažer Mgr. Jan Tůma a hokejista a patron celé této akce Pavel Musil, předali v pondělí 11. února symbolický šek, pamětní listinu a také zarámovaný dres Nedonošeneckému oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

Jistě si dobře pamatujete na prosincové charitativní utkání Bruslařů, v němž sice nestačili na Třinec, jinak ale rozhodně pomohli dobré věci. Na zápase se prodávaly speciální placky a rekordní byla i následná částka v dražbě dresů. A pozadu nezůstali ani sami hokejisté, i ti přispěli se svou „troškou do mlýna“. Celkově se podařilo vybrat a zmíněnému oddělení předat 132.236 korun.

„Částka nás příjemně překvapila, tolik jsme rozhodně nečekali,“ řekl pro klubový web MUDr. Petr Čáslavský. „Moc děkujeme všem, kdo se angažovali a přispěli. Díky vám budeme moct pořídit o něco víc věcí, než kolik jsme původně plánovali,“ doplnil. Zároveň přislíbil, že on i jeho kolegové hokejistům jejich pomoc oplatí a pro změnu je přijdou podpořit na zápas.

Podívejte se na reportáž:

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.