BK MLADA BOLESLAV
14. 2. 2019 | Jitka Čechová

Bruslaři předali šek Nedonošeneckému oddělení Klaudiánovy nemocnice

M l. B o l. – Zástupci BK Mladá Boleslav, konkrétně generální manažer Mgr. Jan Tůma a hokejista a patron celé této akce Pavel Musil, předali v pondělí 11. února symbolický šek, pamětní listinu a také zarámovaný dres Nedonošeneckému oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

Jistě si dobře pamatujete na prosincové charitativní utkání Bruslařů, v němž sice nestačili na Třinec, jinak ale rozhodně pomohli dobré věci. Na zápase se prodávaly speciální placky a rekordní byla i následná částka v dražbě dresů. A pozadu nezůstali ani sami hokejisté, i ti přispěli se svou „troškou do mlýna“. Celkově se podařilo vybrat a zmíněnému oddělení předat 132.236 korun.

„Částka nás příjemně překvapila, tolik jsme rozhodně nečekali,“ řekl pro klubový web MUDr. Petr Čáslavský. „Moc děkujeme všem, kdo se angažovali a přispěli. Díky vám budeme moct pořídit o něco víc věcí, než kolik jsme původně plánovali,“ doplnil. Zároveň přislíbil, že on i jeho kolegové hokejistům jejich pomoc oplatí a pro změnu je přijdou podpořit na zápas.

Podívejte se na reportáž:

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.