BK MLADA BOLESLAV
20. 2. 2020 | Klub

Bruslaři předali chirurgickému oddělení Klaudiánovy nemocnice rekordní výtěžek

M l. B o l. – Na začátku loňského prosince odehráli Bruslaři speciální charitativní utkání – v letošní sezoně na pomoc chirurgickému oddělení mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice. Karlovy Vary porazili boleslavští hokejisté v rámci tohoto duelu 4:2 a podobně skvěle skončil i celkový výtěžek z následné aukce fialkových dresů a prodeje nástěnných kalendářů, které Bruslaři fotili právě v útrobách Klaudiánovy nemocnice – podařilo se vybrat 182.553 korun. Symbolický šek byli zástupci klubu předat přímo panu primáři MUDr. Jaroslavu Touškovi, kterého částka upřímně a samozřejmě příjemně překvapila.

Přímo na chirurgické oddělení dorazil spolumajitel klubu Mgr. Jan Plachý, MBA, generální manažer Mgr. Jan Tůma a útočník A týmu Jan Stránský. Přinesli nejen symbolický šek, ale rovněž dárek – památku v podobě zarámovaného dresu ze zmíněného zápasu. Fotografie najdete tady.

Proč se Bruslaři rozhodli do podobných charitativních projektů pustit a co všechno si chirurgické oddělení za vybrané peníze koupí, najdete v našem videu:


Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.