BK MLADA BOLESLAV
2. 6. 2014 | Klub

Bruslaři podpoří florbalovou charitativní akci. Přijďte jim fandit!

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav se o víkendu zúčastní charitativní akce. V pátek 6. a v sobotu 7. června podpoří v benátecké sportovní hale florbalovou exhibici. Její výtěžek získá šestnáctiletý Pavel Boška. Už první den turnaje (od 17 hodin) se zapojí jeden ze spolumajitelů klubu Radim Vrbata, druhý den pak David Vrbata, Radan Lenc, Tomáš Hyka a také masér Martin Tondr.

Slogan celé akce zní: Zahrajem si srdcem, pojď do toho s námi. Pavlika srazilo před dvěma a půl lety auto. Zůstal na vozíku, má poškozenu část mozku a minimálně dvakrát do roka musí absolvovat rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Jeden takový přijde na 102 tisíc korun…

Ze známých tváří se klání zúčastní například olympijská vítězka Eva Samková (v sobotu), z hokejistů Václav Pletka, Vojtěch Mozík, Marek Schwarz, Jakub Nakládal, Jakub Kovář a další. „Byl bych moc rád, kdyby do Benátek přišlo co nejvíc lidí,“ přeje si útočník BK Mladá Boleslav David Vrbata a pokračuje: „Charitativní florbal tam už několik let pořádá sportovní redaktor Radiožurnálu Pavel Petr. Vždy se akce podařila, lidi si našli cestu. Loni se například na šestnáctiletého Jardu, který ochrnul po skoku do vody, organizátoři vybrali 40 tisíc. Budu proto rád, když nejen sportovní fanoušci do hlediště přijdou. Přijdou nás podpořit a uvidí zase něco jiného.“

Po oba dny se v benátecké sportovní hale vstupné vybírat nebude. Každý ale může přispět na dobrou věc, stejně jako BK Mladá Boleslav, který každoročně florbalovou charitu podporuje.

Další články

Aktuality

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.