BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2013 | Klub

Bruslaři finančně podpořili českobudějovického Romana Bernata

M l. B o l. – Hokejová kariéra Romana Bernata skončila dřív, než vlastně začala. V pouhých osmnácti letech, v době, kdy v Českých Budějovicích dostal první příležitost připravovat se s „A“ týmem, jej při cyklistickém soustředění srazil řidič nákladního vozu. Následovala amputace nohy, dlouhá a těžká léčba. Roman Bernat se ale nevzdal a přibližně po roce od nehody si splnil sen – v dubnu letošního roku opět obul brusle a vyjel na led. A právě Romanu Bernatovi uspořádali Bruslaři v kabině sbírku, později se přidal i samotný klub. Celková a minulý týden předaná částka činí 25 tisíc korun. „Je to to nejmenší, co může člověk v takové situaci udělat,“ řekl k uspořádání sbírky útočník Milan Mikulík. „Roman je jeden z nás. Velký bojovník, kterému držíme palce.“

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.