BK MLADA BOLESLAV
8. 9. 2015 | Klub

Bruslaři chtějí Dominikovi pomoct! Přidej se k nim!

M l. B o l. – Osud ho postavil před těžkou zkoušku, sedmnáctiletý Dominik Skořepa ale bojuje jako lev. Hráč juniorky BK Mladá Boleslav měl při cestě na trénink těžkou autonehodu, po níž je momentálně na vozíčku. Už zvládl rozhýbat ruce a plánuje se rvát dál, cíl má jasný – znovu se postavit na nohy! Jenže jeho boj nemá jen fyzické a psychické parametry, ale i finanční. A BK Mladá Boleslav se rozhodl jemu i jeho rodině pomoct. A i s tou sebemenší částkou se můžete přidat i vy!

Ať už to s Dominikem do budoucna dopadne jakkoliv, Skořepovi už teď vědí, že je doma čekají stavební úpravy. Musí vymyslet co se schody, rozšířit dveře, předělat koupelnu. Další finance budou potřeba na léčebné pomůcky i pro pobyt v Kladrubech, kde Dominika od podzimu čeká rehabilitace.

Klub už v minulém týdnu naznačoval, že chce Dominikovi i jeho rodině pomoci, a proto se rozhodl založit nadační konto. Ve svých řadách pro začátek vybral částku 100 tisíc korun, kterou následně jako první vložil na níže uvedený účet.

Veřejnost a fanoušci klubu mohou přispět na vytvořené konto finanční částkou dle svého uvážení, kterou mohou Dominiku Skořepovi také pomoci.

Číslo účtu: 88664425/0100 (Komerční banka)

Pomoc ale nemusí nutně znamenat jen peníze. Bruslaři nechali Dominikovi například u firmy ALEA sportswear spol. s.r.o. vyrobit speciální oblečení v klubových barvách, na které si on sám vymyslel svá motivační hesla, a pro lepší komunikaci s rodinou a kamarády mu pořídili tablet. A přidala se i další firma – MITEL s.r.o. do něj Dominikovi zdarma zřídil internetové připojení.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov