BK MLADA BOLESLAV
8. 9. 2015 | Klub

Bruslaři chtějí Dominikovi pomoct! Přidej se k nim!

M l. B o l. – Osud ho postavil před těžkou zkoušku, sedmnáctiletý Dominik Skořepa ale bojuje jako lev. Hráč juniorky BK Mladá Boleslav měl při cestě na trénink těžkou autonehodu, po níž je momentálně na vozíčku. Už zvládl rozhýbat ruce a plánuje se rvát dál, cíl má jasný – znovu se postavit na nohy! Jenže jeho boj nemá jen fyzické a psychické parametry, ale i finanční. A BK Mladá Boleslav se rozhodl jemu i jeho rodině pomoct. A i s tou sebemenší částkou se můžete přidat i vy!

Ať už to s Dominikem do budoucna dopadne jakkoliv, Skořepovi už teď vědí, že je doma čekají stavební úpravy. Musí vymyslet co se schody, rozšířit dveře, předělat koupelnu. Další finance budou potřeba na léčebné pomůcky i pro pobyt v Kladrubech, kde Dominika od podzimu čeká rehabilitace.

Klub už v minulém týdnu naznačoval, že chce Dominikovi i jeho rodině pomoci, a proto se rozhodl založit nadační konto. Ve svých řadách pro začátek vybral částku 100 tisíc korun, kterou následně jako první vložil na níže uvedený účet.

Veřejnost a fanoušci klubu mohou přispět na vytvořené konto finanční částkou dle svého uvážení, kterou mohou Dominiku Skořepovi také pomoci.

Číslo účtu: 88664425/0100 (Komerční banka)

Pomoc ale nemusí nutně znamenat jen peníze. Bruslaři nechali Dominikovi například u firmy ALEA sportswear spol. s.r.o. vyrobit speciální oblečení v klubových barvách, na které si on sám vymyslel svá motivační hesla, a pro lepší komunikaci s rodinou a kamarády mu pořídili tablet. A přidala se i další firma – MITEL s.r.o. do něj Dominikovi zdarma zřídil internetové připojení.

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.