BK MLADA BOLESLAV
3. 11. 2015 | Jitka Čechová

Bruslaři byli v divadle a předali šek Dominiku Skořepovi

M l. B o l. – Netradiční zábava, netradiční prostředí, netradiční oděv. A tým a vedení klubu BK Mladá Boleslav vyrazili do městského divadla na představení Hvězda – komedii ve stylu „one woman show“, v níž excelovala skvělá Eva Holubová. Co je ale nejdůležitější: dorazil také Dominik Skořepa se svou rodinou, kterému zástupci BK Mladá Boleslav a AUFEER DESIGN slavnostně předali šek na 200.000 Kč, což je částka, kterou se doposud podařilo nashromáždit na Dominikově nadačním kontě. Děkujeme!

BK Mladá Boleslav a AUFEER DESIGN uspořádali společenský večer v mladoboleslavském divadle za účasti hráčů, zaměstnanců i partnerů. Před komedií Hvězda proběhlo oficiální předání dvou šeků – Dominiku Skořepovi a paní Vrábelové, zaměstnankyni společnosti AUFEER DESIGN, jejíž syn je taktéž po nehodě.

Dominik neskrýval dojetí a osobně celému divadlu – a pochopitelně na dálku i všem fanouškům – poděkoval za veškerou pomoc a podporu. Šeky předávali šéfové AUFEER DESIGN Bc. Jan Plachý, který je zároveň předsedou představenstva BK Mladá Boleslav, a Ing. Martin Kele a také generální manažer Bruslařů Mgr. Jan Tůma.

Doplňme, že do předem připravených boxů na další finanční dary návštěvníků divadla se v průběhu večera vybralo dalších 40.000 Kč. I za ně mnohokrát děkujeme!

Na fotografie ze slavnostního večera se můžete podívat tady.

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.