BK MLADA BOLESLAV
29. 6. 2018 | Jitka Čechová

Bruslaři absolvovali soustředění ve Špindlerově Mlýně

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali v týdnu od 25. do 29. června týmové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Zakončili tak „suchou“ fázi letní přípravy – až se totiž 23. července opět sejdou, obléknou už hokejovou výstroj a vyjedou ve své ŠKO-ENERGO aréně na led.

„S letní přípravou jsme spokojení, splnila účel. Hráči si teď dají zasloužené tři týdny volna a pak se vrhneme na led,“ shrnul letní dřinu svých svěřenců trenér Vladimír Kýhos.

A čím tedy Boleslavští přípravu v Krkonoších zakončili? Výstupy po hřebenech, sestupy po sjezdovkách, koloběžkami ale také tzv. „Warrior games“, což byl soubor hned několika sportovních činností. „Jeli jsme na koloběžkách, běhali do kopce s pneumatikou, slaňovali nebo lezli na Jákobův žebřík. Ten jsem já osobně nedal,“ usmíval se Tomáš Knotek.

Jákobův žebřík je přitom soubor k sobě svázaných klád, které volně visí ve vzduchu a po kterých se pomocí provazu leze nahoru. Je potřeba součinnost tří lidí najednou. Úplně nahoru se dostala jen hrstka hráčů. „Ne že by to nešlo fyzicky. Problém byl spíš v psychice,“ hlásili hráči.

Podívejte se do obsáhlé FOTOGALERIE.

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady