BK MLADA BOLESLAV
29. 6. 2018 | Jitka Čechová

Bruslaři absolvovali soustředění ve Špindlerově Mlýně

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali v týdnu od 25. do 29. června týmové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Zakončili tak „suchou“ fázi letní přípravy – až se totiž 23. července opět sejdou, obléknou už hokejovou výstroj a vyjedou ve své ŠKO-ENERGO aréně na led.

„S letní přípravou jsme spokojení, splnila účel. Hráči si teď dají zasloužené tři týdny volna a pak se vrhneme na led,“ shrnul letní dřinu svých svěřenců trenér Vladimír Kýhos.

A čím tedy Boleslavští přípravu v Krkonoších zakončili? Výstupy po hřebenech, sestupy po sjezdovkách, koloběžkami ale také tzv. „Warrior games“, což byl soubor hned několika sportovních činností. „Jeli jsme na koloběžkách, běhali do kopce s pneumatikou, slaňovali nebo lezli na Jákobův žebřík. Ten jsem já osobně nedal,“ usmíval se Tomáš Knotek.

Jákobův žebřík je přitom soubor k sobě svázaných klád, které volně visí ve vzduchu a po kterých se pomocí provazu leze nahoru. Je potřeba součinnost tří lidí najednou. Úplně nahoru se dostala jen hrstka hráčů. „Ne že by to nešlo fyzicky. Problém byl spíš v psychice,“ hlásili hráči.

Podívejte se do obsáhlé FOTOGALERIE.

Další články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.