BK MLADA BOLESLAV
29. 6. 2018 | Jitka Čechová

Bruslaři absolvovali soustředění ve Špindlerově Mlýně

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali v týdnu od 25. do 29. června týmové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Zakončili tak „suchou“ fázi letní přípravy – až se totiž 23. července opět sejdou, obléknou už hokejovou výstroj a vyjedou ve své ŠKO-ENERGO aréně na led.

„S letní přípravou jsme spokojení, splnila účel. Hráči si teď dají zasloužené tři týdny volna a pak se vrhneme na led,“ shrnul letní dřinu svých svěřenců trenér Vladimír Kýhos.

A čím tedy Boleslavští přípravu v Krkonoších zakončili? Výstupy po hřebenech, sestupy po sjezdovkách, koloběžkami ale také tzv. „Warrior games“, což byl soubor hned několika sportovních činností. „Jeli jsme na koloběžkách, běhali do kopce s pneumatikou, slaňovali nebo lezli na Jákobův žebřík. Ten jsem já osobně nedal,“ usmíval se Tomáš Knotek.

Jákobův žebřík je přitom soubor k sobě svázaných klád, které volně visí ve vzduchu a po kterých se pomocí provazu leze nahoru. Je potřeba součinnost tří lidí najednou. Úplně nahoru se dostala jen hrstka hráčů. „Ne že by to nešlo fyzicky. Problém byl spíš v psychice,“ hlásili hráči.

Podívejte se do obsáhlé FOTOGALERIE.

Další články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.