BK MLADA BOLESLAV
14. 9. 2010 | Jitka Čechová

Boleslav posílí Kupec, Bauer má vyřízený střídavý start

M l. B o l. – Bruslařský klub oznámil těsně před začátkem sezony další změnu v kádru. Do svých řad přibral mladého a nadějného útočníka Martina Kupce, který do Mladé Boleslavi přestoupil z Berouna. Střídavé starty má z Vrchlabí vyřízené obránce Richard Bauer, který ve středočeském městě určitě nepředstavuje žádnou neznámou.

Martin Kupec prošel mládežnickými výběry pražské Sparty. Ve všech byl platným členem týmu a odvděčil se mužstvu vždy poměrně slušným počtem vstřelených branek či asistencí. Po roční anabázi v juniorské nejvyšší soutěži ve Švédsku se v sezóně 2007/2008 objevil v Berouně.

Čtyřiatřicetiletý obránce Richard Bauer pomáhal Mladé Boleslavi postoupit do extraligy. V září 2009 ale Bruslařský klub opustil a zamířil na Slovensko – konkrétně do Banské Bystrice. V současnosti působí v prvoligovém Vrchlabí, odkud má do Boleslavi vyřízené střídavé starty a bude tak připraven v případě nutnosti pomoci.

Bruslařský klub opustil kanadský útočník Jordan Krestanovich, který nepřesvědčil svými výkony, a proto se neprobojoval do kádru.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.