BK MLADA BOLESLAV
20. 8. 2009 | Jitka Čechová

Boleslav má před sebou druhý zápas s Budějovicemi. Bude tentokrát vítězný?

M l. B o l. – Toto úterý mladoboleslavští hokejisté přivítali na svém ledě Metrostav Arény HC Mountfield. V pátek 21. srpna se Středočeši vydají tuto návštěvu oplatit a určitě se pokusí úterní prohru proměnit tentokrát ve vítězství. Další z řady přípravných utkání začíná na českobudějovickém kluzišti v 17:30.

První letošní střet s Českými Budějovicemi Středočechům určitě nevyšel tak zcela podle představ. Po patnácti minutách hry prohrávali se soupeřem z jihu Čech 0:2. Pak sice Nikola Gajovský snížil na rozdíl jediné branky, jenže Boleslavští potom dlouho s ničím nepřišli. To se už nedá říct o hráčích Mountfieldu. Ti totiž přidali ještě další tři góly. Za celým utkáním udělal ale nakonec pomyslnou tečku boleslavský hráč. Daniel Boháč upravil v 59. minutě na konečných 2:5.

Mladá Boleslav nastoupila do utkání proti Českým Budějovicím v této sestavě: Schwarz – Jiruš, Štěrbák, Žabka, Kasík, Duben, Jindra, Bauer, Čížek – Fabuš, Král, Handlovský – Pabiška, Vrbata, Sup – Bahenský, Sýkora, Boháč – Nouza, Gajovský

Mezi dvěma vzájemnými utkání Budějovic a Boleslavi se navíc uskutečnil přesun do té doby jihočeského obránce Tomáše Frola do Mladé Boleslavi. Můžeme se tedy zatím jen dohadovat, zda trenéři Čermák a Šejba plánují zařadit defenzivního beka už do utkání s Jihočechy a zda mezi tyče nepostaví třeba i nově získaného gólmana Valentu.

České Budějovice nastoupili do utkání proti Mladé Boleslavi v této sestavě: Turek – Vydarený, Snopek, Melichar, Gřegořek, Ptáček, Jank, Poživil, Macháček – Veselý, Šimánek, Hudec – Sailer, Huml, Květoň – Hřebejk, Vak, Kůrka – Kotrla, Mertl, Gulaš

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.