BK MLADA BOLESLAV
22. 9. 2015 | Klub

Benefiční utkání pro Dominika Skořepu plné hvězd: Přijďte také!

N y m b u r k – Ani klubu NED Hockey Nymburk, odkud Dominik Skořepa pochází, a kde dělal své první hokejové krůčky, není osud bývalého svěřence lhostejný. Pro sedmnáctiletého útočníka, který měl na konci července vážnou autonehodu, po níž je momentálně upoután na invalidní vozík, proto pořádá benefiční utkání. V něm domácí celek Nymburku vyzve na souboj mužstvo složené ze slavných hráčů a osobností českého hokeje. Zápas se uskuteční v úterý 6. října na zimním stadionu v Nymburku, úvodní buly padne v 18 hodin.

Výtěžek ze vstupného, jehož jednotná cena je 100 Kč, bude věnován na Dominikovu léčbu stejně jako případné další dary, které se v průběhu utkání objeví. K dispozici totiž bude box pro další dobrovolné příspěvky a objevit by se měli také zástupci několika oslovených firem stejně jako třeba hejtman Středočeského kraje Ing. Miloš Petera.

Že půjde o nepochybně velkou akci, kterou bude stát za to zažít a hlavně pomoct, podtrhují už nyní potvrzená jména týmu osobností. Těšit se tak můžete na ještě loni boleslavského Michala Broše, Stanislava Procházku, Martina Chabadu, Libora Procházku, Davida Pospíšila, Martina Hamrlíka, Františka Kaberleho, Pavla Pateru, Libora Pivka, Petra Lešku, Otakara Janeckého nebo Jana Czerlinskiho. V jednání jsou pak Tomáš Vlasák, Martin Straka, Petr Nedvěd nebo třeba Martin Ručinský. Coby trenér mužstva osobností přislíbil svou účast Slavomír Lener.

Tým osobností by na znamení dvou týmů, za které kdy Dominik Skořepa hrál, měl nastoupil v dresech BK Mladá Boleslav.

Těm, z vás, kteří už Dominikovi Skořepovi přispěli – ať už osobně na prvním extraligovém utkání Bruslařů nebo rovnou na jeho nadační konto 88664425/0100 – děkujeme!

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.