BK MLADA BOLESLAV
22. 9. 2015 | Klub

Benefiční utkání pro Dominika Skořepu plné hvězd: Přijďte také!

N y m b u r k – Ani klubu NED Hockey Nymburk, odkud Dominik Skořepa pochází, a kde dělal své první hokejové krůčky, není osud bývalého svěřence lhostejný. Pro sedmnáctiletého útočníka, který měl na konci července vážnou autonehodu, po níž je momentálně upoután na invalidní vozík, proto pořádá benefiční utkání. V něm domácí celek Nymburku vyzve na souboj mužstvo složené ze slavných hráčů a osobností českého hokeje. Zápas se uskuteční v úterý 6. října na zimním stadionu v Nymburku, úvodní buly padne v 18 hodin.

Výtěžek ze vstupného, jehož jednotná cena je 100 Kč, bude věnován na Dominikovu léčbu stejně jako případné další dary, které se v průběhu utkání objeví. K dispozici totiž bude box pro další dobrovolné příspěvky a objevit by se měli také zástupci několika oslovených firem stejně jako třeba hejtman Středočeského kraje Ing. Miloš Petera.

Že půjde o nepochybně velkou akci, kterou bude stát za to zažít a hlavně pomoct, podtrhují už nyní potvrzená jména týmu osobností. Těšit se tak můžete na ještě loni boleslavského Michala Broše, Stanislava Procházku, Martina Chabadu, Libora Procházku, Davida Pospíšila, Martina Hamrlíka, Františka Kaberleho, Pavla Pateru, Libora Pivka, Petra Lešku, Otakara Janeckého nebo Jana Czerlinskiho. V jednání jsou pak Tomáš Vlasák, Martin Straka, Petr Nedvěd nebo třeba Martin Ručinský. Coby trenér mužstva osobností přislíbil svou účast Slavomír Lener.

Tým osobností by na znamení dvou týmů, za které kdy Dominik Skořepa hrál, měl nastoupil v dresech BK Mladá Boleslav.

Těm, z vás, kteří už Dominikovi Skořepovi přispěli – ať už osobně na prvním extraligovém utkání Bruslařů nebo rovnou na jeho nadační konto 88664425/0100 – děkujeme!

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov