BK MLADA BOLESLAV
15. 1. 2018 | Jitka Čechová

Autogramiáda bavila, v Olympii strávili hráči a fanoušci dvě hodiny

M l. B o l. – Fronta se začala tvořit ještě dlouho před příchodem hokejistů, kteří následně hodinu a půl čile rozdávali autogramy, plakáty týmu a taky se fotili. „Je super, že přišlo tolik lidí, těší nás to. A nepochybujeme o tom, že dorazí i na stadion,“ nechal se slyšet neúspěšnější střelec Bruslařů Jakub Orsava. Na fotografie z akce se podívejte TADY!

Na autogramiádě nemohly chybět ani už klasické prvky, jakými jsou maskot Embík, stánek FANSHOPU nebo moderátor Doktor Buben se svými soutěžemi. Protentokrát to byly například střelba na brankáře Honzu Růžičku či soutěž na téma rodiště nejnovější posily Bruslařů Jordana Samuelse.

Na své si přišly hlavně děti, mezi které Bruslaři rozdali i několik dárečků. Potěšily i netradiční a poněkud méně hokejové kartičky, na které se hráči podepisovali.

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA
×
Odehrané v 15:45 | Jun.
EC Red Bull Salzburg
BK Mladá Boleslav