BK MLADA BOLESLAV
30. 4. 2019 | Klub

Aukce dresů ze sezony 2018/2019 je u konce. Přečtěte si informace o jejich převzetí


M l. B o l. – Aukce extraligových dresů Bruslařů ze sezony 2018/2019 zabodovala! Šedivé úbory byly vydraženy v celkové hodnotě 82.440 Kč. A to už je slušná částka! Nejdéle se dražily dresy Ondřeje Najmana a Davida Bernada – ještě zhruba půl hodinu po oficiálním skončení aukce. Nejvíce příhozů (32) padlo právě na obránce Bernada a konečně: za nejvyšší částku byl vydražen dres – snad i podle očekávání – kapitána Michala Vondrky (rovných 6.000 Kč). Hned za ním jsou David Šťastný a František Hrdinka. Všem úspěšným dražitelům gratulujeme!

Jak si dres vyzvednout?

Osobní vyzvednutí dresů je možné na sekretariátu klubu (Viničná 31, Ml. Boleslav) v těchto termínech:

  • ve čtvrtek 2. května od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin
  • v pátek 3. května od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin

S sebou je nutné mít jakýkoliv doklad totožnosti, který je nezbytný pro identifikaci se seznamem úspěšných dražitelů. A ideálně také přesnou hotovost. Platba je možná pouze v hotovosti!

Pokud nebude dres vyzvednut osobně, bude ve čtvrtek 9. května odeslán prostřednictvím DPD na dobírku s příplatkem 130 Kč za poštovné.

Součástí každého dresu je certifikát pravosti.

Další články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.