BK MLADA BOLESLAV
1. 8. 2009 | Michal Miškovský

Aukce: bez nabídky zatím sedm dresů, nejžádanější je Králův

M l. B o l. – Aukce hraných dresů BK Mladá Boleslav z loňské sezony spěje do finiše. Fanoušci a sběratelé se mohou ucházet o exkluzivní dresy z premiérové sezony Bruslařského klubu v nejvyšší soutěži už pouze do čtvrtka 6. srpna, kdy dražba skončí. Zapojit se do ní můžete po kliknutí tady.
dresy bez majitele

- Martin Čech (75)
- Jonáš Fiedler (34)
- Jan Holub (40)
- Jan Holub (40)
- Rastislav Konečný (24)
- Jozef Lukáč (29)
- Filip Šindelář (35)

Pozn.: Za jménem hráče je uvedené číslo dresu. Všechny dresy bez nabídky jsou bílé, pouze dres Jana Holuba je k dispozici i v černém provedení.

V aukci je dohromady 47 dresů a vyvolávací cena všech byla stanovena na 1000 Kč. Princip dražby je jednoduchý: zájemci mohou uplynulých dvacet dní od začátku aukce až do jejího konce, tedy zmíněného čtvrtka 6. srpna, přihazovat libovolnou částku v rozmezí 50 – 500 Kč.

Bez nabídky prozatím zůstalo sedm dresů (více v tabulce vpravo), na dalších dvaadvacet však byl učiněn pouze jeden příhoz, jsou tedy k dispozici za velmi nízkou cenu.

Hitem aukce je naopak dres Richarda Krále, na něhož už bylo učiněno úctyhodných 21 příhozů a cena se aktuálně zastavila na částce 6000 Kč. Jen pro zajímavost: v loňské aukci se nakonec hodnota Králova dresu vyšplhala s neuvěřitelnými 35 nabídkami až na 8250 Kč. Bude letos tato cifra překonána?

Další články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.