BK MLADA BOLESLAV
31. 10. 2010 | Jitka Čechová

Asistentem trenéra je Vlado Hiadlovský

M l. B o l. - Bruslařský klub už zná jméno nového asistenta kouče Miloše Holaně. Stal se jím Vlado Hiadlovský. Bývalý slovenský brankář v minulosti trénoval například v Trenčíně, Žilině nebo Zvolenu. Z posledního zmíněného působiště se zná s Milošem Holaněm. A právě v této skutečnosti vidí sportovní manažer klubu Milan Hnilička možnost úspěchu: "Oba trenéři se dobře znají ze svého úspěšného působení na Slovensku," řekl. Nový asistent ale není jediná posila týmu. Do utkání proti Budějovicím obléknou boleslavský dres Milan Mikulík (Ústí nad Labem), Aleš Padělek (Jihlava) a Michal Tvrdík (Plzeň).

Profil Vlada Hiadlovského

Vladimír Hiadlovský je bývalým úspěšným brankářem, který v drese Dukly Trenčín vychytal federální ligový titul. Třikrát nastoupil za slovenskou reprezentaci. Jako trenér působil ve slovenských prvoligových družstvech Trnavy, Prievidze a Senice. Extraligu okusil mimo Žiliny i v trenčanské Dukle, kde působil i jako hlavní trenér.

Ve stejných rolích, v jakých jsou s Milošem Holaněm teď, se objevili už ve Zvolenu. S ním to oba trenéři dotáhli až do semifinále, kde podlehl 3:4 na zápasy Košicím.

Další články

Aktuality

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.