BK MLADA BOLESLAV
24. 11. 2021 | Klub

Aktuální podmínky vstupu do ŠKOENERGO Arény

Od pondělí 22. listopadu se mění podmínky pro pořádání hromadných akcí, tedy i hokejových utkání BK Mladá Boleslav.

Vstup do ŠKOENERGO Arény

Na zápase mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Při vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Osoby bez ochrany dýchacích cest nemohou být do ŠKOENERGO Arény vpuštěny.

Každý návštěvník hokejových zápasů pořádaných BK Mladá Boleslav je povinen prokázat svou bezinfekčnost. Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá povinnost prokázat se certifikátem o:

  1. dokončeném očkování,
  2. rozočkování (a negativním výsledkem PCR testu max. 72 hodin starým),
  3. prodělání nemoci covid-19 (ochranná lhůta 180 dní),
  4. nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů a negativním výsledkem PCR testu (max. 72 hodin starým),
  5. mladiství ve věku 12-18 let předloží negativní výsledek PCR testu (max. 72 hodin starý).

Každý návštěvník vstupující na hokejové utkání (extraligy i mládežnických soutěží) je povinen předložit pořadateli doklad o bezinfekčnosti. A to pomocí aplikace Tečka či papírovou formou, přičemž ze strany pořadatele může dojít k ověření pravosti předložených údajů (tuto povinnost ukládá mimořádný výrok MZdČR).

Děti do dovršení 12 let věku jsou zbaveny povinnosti prokazovat se certifikátem o bezinfekčnosti.

Ochrana dýchacích cest

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je ve všech vnitřních prostorách nutné po celou dobu akce nosit řádně nasazený respirátor, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice a hrozících vysokých pokut prosíme všechny fanoušky o dodržování tohoto opatření.

Další články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.