BK MLADA BOLESLAV
19. 9. 2020 | Klub

Aktuální informace: II. vlna – náhradní řešení

M l. B o l. – S ohledem na to, že vznikla systémová chyba v online výdeji vstupenek na permanentky na stání na duel BK Mladá Boleslav – Madeta Motor České Budějovice v neděli 20. září 2020, přichází klub s náhradním řešením:
  • Vstupenku na permanentky na stání bude možné čerpat na pokladnách před zimním stadionem, a to v neděli 20. září od 13 do 15 hodin.
  • III. vlna je ze stejných důvodů zrušena a prodej zbylých vstupenek (tj. fanouškům bez permanentek) proběhne na pokladnách před zimním stadionem od 15 hodin.

Za veškeré komplikace se BK Mladá Boleslav omlouvá a své fanoušky vyzývá, aby neměli obavy – vstupenek je dost.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.