BK MLADA BOLESLAV
27. 12. 2019 | Vojtěch Tůma

Adam Zbořil: Hrál se vyrovnaný hokej, soupeř byl šťastnějšíM l . B o l . - Ani třetí utkání v této sezoně proti libereckým Bílým Tygrům nedovedli mladoboleslavští hokejisté do vítězného konce, v Home Credit Areně prohráli 0:2. Vyrovnanou partii překlopili domácí na svou stranu góly v závěru prvního a druhého dějství, naopak Bruslaři neproměnili celou řadu šancí, které zneškodnil ve velké formě chytající Dominik Hrachovina. Bezprostředně po skončení zápas pro náš web zhodnotil centr elitní útočné formace Adam Zbořil.

Adame, ve třetí třetině jste měl asi největší šanci Bruslařů v celém utkání. Jak jste tu situaci viděl?

Klépa (Jakub Klepiš, pozn. red.) vystřelil od modré čáry, já se snažil zakončit hned z první, ale povedlo se mi stáhnout puk k sobě až napodruhé. Bohužel, trefil jsem jenom tyčku.

Jak hodnotíte výkon libereckého gólmana Hrachoviny?

S Dominikem se známe už dlouho. Vím, že je to dobrý brankář, což proti nám určitě potvrdil.

Jak byste celkově zápas zhodnotil?

Liberec má dobré a rychlé mužstvo. Sice mají hodně zraněných hráčů, ale ti, co je zastoupili, ukázali své kvality. Nemyslím si, že by nás nějak přehráli, podle mě se hrál vyrovnaný hokej, ale soupeř byl šťastnější.

Šancí jste měli celkem dost, před brankou soupeře jste byli nebezpeční, ale nic z toho ...

Máte pravdu, možná jsme trochu měli v hlavách, že prohráváme, a nemohli jsme se prosadit. Myslím si, že kdyby nám tam spadl aspoň jeden gól, tak by celý zápas vypadal úplně jinak. Bylo to hodně vyrovnané, akorát soupeř potrestal naše dvě chyby, což nám se nepovedlo.

Měli jste v hlavách také nelichotivou sérii porážek v Liberci?

Před začátkem jsme se v kabině bavili o tom, že už by bylo dobré konečně v Liberci vyhrát. Bohužel, nepodařilo se.

Čím to, že stále nedokážete prokletí libereckého ledu zlomit?

Je to derby, domácí mají převahu v řadách fanoušků, nevím. Tím ale vůbec nechci zatracovat naše fanoušky, kteří dnes přijeli v hojném počtu a také byli výborní. Mrzí nás, že jsme jim to nevrátili vítězstvím.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.