BK MLADA BOLESLAV
23. 10. 2017 | Klub

ANKETA: Hlasujte o nejlepšího Bruslaře posledního desetiletí

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav spouští anketu o největšího a nejlepšího Bruslaře posledního desetiletí klubu – tedy období rozmachu mladoboleslavského hokeje, které loni vyvrcholilo v pořadí už třetím play-off. Vybírat můžete z 20 hráčů, kteří se na tom všem v průběhu let podíleli. Nechybí „dávní“ hrdinové jako Richard Král nebo Tomáš Nouza, odchovanci jako Tomáš Hyka nebo Radan Lenc, velká jména jako David Výborný nebo Michal Broš či méně „nápadní“ hokejisté, jejichž přínos je ovšem neopominutelný. Hlasování startuje v pondělí 23. října a ukončeno bude 31. prosince. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v únoru 2018.

Anketa: NEJLEPŠÍ BRUSLAŘ POSLEDNÍHO DESETILETÍ

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav