BK MLADA BOLESLAV
23. 10. 2017 | Klub

ANKETA: Hlasujte o nejlepšího Bruslaře posledního desetiletí

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav spouští anketu o největšího a nejlepšího Bruslaře posledního desetiletí klubu – tedy období rozmachu mladoboleslavského hokeje, které loni vyvrcholilo v pořadí už třetím play-off. Vybírat můžete z 20 hráčů, kteří se na tom všem v průběhu let podíleli. Nechybí „dávní“ hrdinové jako Richard Král nebo Tomáš Nouza, odchovanci jako Tomáš Hyka nebo Radan Lenc, velká jména jako David Výborný nebo Michal Broš či méně „nápadní“ hokejisté, jejichž přínos je ovšem neopominutelný. Hlasování startuje v pondělí 23. října a ukončeno bude 31. prosince. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v únoru 2018.

Anketa: NEJLEPŠÍ BRUSLAŘ POSLEDNÍHO DESETILETÍ

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.