BK MLADA BOLESLAV
14. 8. 2019 | Jitka Čechová

A tým poprvé na boleslavském ledě: Čeká nás odveta s Litvínovem


M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav se poprvé v rámci letošní přípravy představí na ledě v ostrém utkání. Jde přitom o soupeře, kterého Bruslaři potkali před týdnem – do města automobilů zavítá celek HC VERVA Litvínov. Svěřenci trenérů Rulíka a Patery minulý čtvrtek zvítězili 4:3 v prodloužení, přičemž se jednalo o velice povedený zápas. Ale známe to všichni – nový den, nové utkání. Jak to dopadne tentokrát? Pokud vám už hokej chybí a netrpělivě doma poklepáváte nohou, určitě dorazte. Zápas začíná ve čtvrtek 15. srpna od 17:30 a platí pro něj dvě hlavně dvě informace: vstupné je za jednotnou cenu 50 korun na osobu (kromě dětí do 130 cm a vozíčkářů s doprovodem; více informací najdete zde) a v rámci utkání se bude testovat systém tzv. "trenérské výzvy", která bude v letošní sezoně novinkou, a duel se může tudíž trochu časově protáhnout.

O změnách v litvínovském týmu jsme vás již minulý týden informovali v tomto článku.

Litvínov – na rozdíl od Mladé Boleslavi – od zmíněného čtvrtečního střetu žádné další přípravné utkání nehrál. Jeho sestava minulý týden vypadala takto: Janus – Kubát, Štich, Šesták, Jánošík, Baránek, Říha – Lukeš, Hübl, Válek – Kašpar, Petružálek, Zygmunt – Gerhát, Svoboda, Jícha – Trávníček, Helt, Jurčík.

To Bruslaři stačili ještě navíc v úterý nastoupit na kladenském ledě a jejich sestava vypadala takto: Krošelj – Klikorka, Pláněk, Bernad (A), Fillman, Dlapa, Kovačevič, Hrdinka, Kurka – Šťastný (A), Žejdl, Pabiška (C) – Skalický, Najman, Klepiš – Houška, Musil, Stránský – Flynn, Zbořil, Simon.

Doplňme ještě několik důležitých informací: ostré utkání si poprvé vyzkouší také jeden z nových moderátorů, obrazovky budou v provozu a těšit se můžete i na stream – vše podstatné k živému vysílání zápasu zveřejníme během dne.

Související články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.