BK MLADA BOLESLAV
10. 10. 2008 | Michal Miškovský

Do zrcadla jsem se už díval, smál se i přes nepříjemné zranění Tomáš Brňák

M l. B o l. – Hodně netypický byl pro Tomáše Brňáka (na snímku) duel 13. kola O2 extraligy mezi Mladou Boleslaví a Karlovými Vary. Nejenže do týmu extraligového nováčka přišel mladý obránce krátce před touto sezonou právě z Energie, ale v úvodu druhé třetiny ho potkalo hodně nepříjemné zranění. Podle všeho kvůli zásahu pukem přišel o tři zuby. I tak si ale do té doby stihl připsat dvě asistence. “Každý zápas je něčím netypický. Díky tomu, že jsem ve Varech působil tři roky, jsem se na vzájemný duel jen víc těšil,“ vyprávěl.

Jak byste popsal situaci, po niž jste přišel ke zranění?

“Viděl jsem střelu od modré čáry a pak už jsem měl jen černo. Nevím, jestli to bylo pukem, nebo hokejkou.“

(podle informací od sportovního ředitele BK Mladá Boleslav Jaromíra Šindela bylo zranění způsobeno po zásahu pukem – pozn. red.)

Zajímal jste se v tu chvíli, jestli následný gól byl uznán?

“Já v tu chvíli ani nevěděl, že padl gól. Odnesli mě do ošetřovny a až po nějakých deseti minutách jsem se dozvěděl, že Vary v ten moment vyrovnaly na 2:2.“

Vidím, že to máte opravdu pěkně zrichtované. Už jste se díval do zrcadla?

“Už jsem se bohužel díval. (smích) Ale jsou to jen tři zuby venku. Mohlo to být horší. Třeba do oka.“

S kolika stehy jste od lékaře odešel?

“Mám jich tam sedm. Tři zvenku a čtyři zevnitř.“

A to jste měl chuť se ještě vracet zpět do hry?

“Vrátil jsem se ještě asi na tři střídání, ale moc jsem se nemohl soustředit na hru. Jak mi pan doktor vytáhl horní zub, zůstaly mi tam nervy a nepříjemně mi do toho foukalo. To se ale vyléčí. Za týden to bude úplná pohodička.“

Teď se ale asi hodně těžko najíte či napijete, že?

“To bude opravdu hodně těžké. I v noci to bude asi hodně bolet.“

Děkujeme za rozhovor!

(Foto: Marek Mikeš / hokejkv.cz)

Související články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ