BK MLADA BOLESLAV
7. 11. 2021 | Adéla Kvapilová

Bylo to vyrovnané, ale nedokázali jsme se prosadit, mrzí Tomáše Pospíšila

M l. B o l. – Na popáté už to nevyšlo, série čtyř výher je u konce. V posledním zápase před reprezentační pauzou Bruslaři narazili na budějovický Motor, kterému až do poslední třetiny dokázali vzdorovat. Pak ale čtyři minuty před koncem přišel gól, který zhatil naděje na body. „Budějovice dobře bránily, my jsme se nedokázali prosadit. Řekl bych, že to bylo vyrovnané utkání, ale oni byli šťastnější,“ hodnotil utkání Tomáš Pospíšil, který se k týmu připojil teprve ve středu.

Série výher je u konce, Bruslaři po šňůře čtyř zápasů narazili a v posledním duelu před reprezentační pauzou podlehli jihočeskému Motoru 1:4. „Budějovice dobře bránily, my jsme se nedokázali prosadit. Řekl bych, že to bylo vyrovnané utkání, ale oni byli šťastnější. Asi jsme se málo tlačili do brány a málo stříleli. Mohlo to skončit tak i pro nás, je to škoda,“ mrzela porážka Tomáše Pospíšila.

Nová boleslavská akvizice se k týmu připojila ve středu 3. listopadu, po příchodu odehrála dva zápasy a oba v první formaci. „Je to začátek. Hraje se tady úplně jiný styl hokeje, než jsem hrál teď tři roky v Litvínově. Je to změna, musím si na ni zvyknout, ale doufám, že už to bude lepší a lepší.“

Tomáš Pospíšil působil v Mladé Boleslavi již v ročníku 2016/2017. Jaký byl návrat do města automobilů? „Znám to tady, skoro nic se tady nezměnilo. Je to příjemné, i některé kluky znám, zatím všechno v příjemné,“ usmíval se.

Čekal nasazení do první formace? A co ho nemine během reprezentační přestávky? Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube:

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.