BK MLADA BOLESLAV
12. 9. 2021 | Adéla Kvapilová

Nepochopitelné. Nedokážu si to vysvětlit, hledal po porážce slova Jakub Kotala

M l. B o l. – Přestože pardubičtí hokejisté měli vstup do zápasu lepší, Bruslaři dokázali v závěru úvodního dějství srovnat stav a během druhé periody otočit. Jenže v závěrečné pasáži přišla ledová sprcha v podobě tří branek Dynama, která pohřbila veškeré naděje na bodový zisk. „Bohužel. Ani nevím, jak to říct. Stav 3:1 a my uděláme pět faulů. Z naší strany je to nepochopitelné, velká chyba od nás. Nedokážu si to vysvětlit,“ komentoval výkon svého týmu autor třetí branky Středočechů Jakub Kotala.

Vstup do utkání nebyl úplně povedený, Mladá Boleslav již v první minutě inkasovala. „To se stane, že nevyjde první střídání a dostane se gól. Myslím si, že jsme se pak z toho oklepali. Druhou třetinu jsme hráli velmi dobře. Ve třetí se to bohužel rozsypalo,“ popisuje Jakub Kotala.

Po druhé části svítilo na tabuli skóre, které jednoznačně hrálo do karet domácím borcům. Přívětivý stav 3:1 značil blízkost vítězství. Hokej se ale hraje na 60 minut, což si uvědomuje i boleslavský útočník. „Bohužel. Ani nevím, jak to říct. Stav 3:1 a my uděláme pět faulů. Z naší strany je to nepochopitelné, velká chyba od nás.“

Bruslaře zlobila ve třetí periodě nedisciplinovanost. Ta je stála poměrně dost sil, jednu výhodu dokonce Pardubice využily a rozhodly tak o konečném výsledku. „Tři góly dali z předbrankového prostoru, kde stáli sami. Nedokážu si to vysvětlit,“ hledá příčiny střelec třetí domácí branky. „Asi jsme si mysleli, že 3:1 už je hotovo. To se nám ale nesmí stávat.“

Jak zahodit dvě porážky za hlavu a připravit se na úterní domácí zápas? Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube:

Související články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav