BK MLADA BOLESLAV
15. 2. 2021 | Adéla Kvapilová

David Šťastný po důležité výhře: Byl to spíš boj než hokej

M l. B o l. – Pondělní dohrávka 16. kola proti Plzni přinesla vyrovnaný duel, ve kterém se gólový pytel roztrhl až v závěrečné třetině. Ta nakonec dopadla lépe pro domácí, kteří se prosadili hned čtyřikrát. „Strašně těžké utkání, byl to spíš boj než hokej. Jsme rádi za tři body, protože byly velmi důležité,“ hodnotil souboj o co nejlepší pozici David Šťastný.

V pondělním duelu se mužstvo Rulíka a Patery už počtvrté v sezóně postavilo proti plzeňským indiánům. Do vedení nejprve šli hosté, avšak Bruslaři díky čtyřbrankové třetí části zápas otočili. „Strašně těžké utkání, byl to spíš boj než hokej. V první třetině jsme měli nějaké šance, nějaká přečíslení, která jsme špatně zahráli. Možná kdybychom to tam vyřešili líp, mohlo to vypadat jinak. Byl to boj celé tři třetiny. Jsme rádi za tři body, protože byly velmi důležité,“ okomentoval duel David Šťastný.

Do závěrečné periody vstupovala Mladá Boleslav s jednobrankovým mankem. Co rozhodlo? „Určitě touha a to, že jsme to nevzdali. Nepoložil nás první gól. Do třetí třetiny jsme nastoupili přesně tak, jak jsme si řekli a otočili jsme výsledek, což bylo důležité. Jsme rádi, že nám to vyšlo, “ těší boleslavského forvarda.

Dohrávku 16. kola odehráli mladoboleslavští hokejisté ve speciálních dresech. „Zápas byl speciální, ale pro nás byl speciální v tom, že byl soupeř za námi a my mu odskočili o šest bodů. Jsme zase blíže k tomu být v první čtyřce. Byla to důležitá výhra. Samozřejmě jsme rádi, že tímto zápasem můžeme podpořit dobrou věc. Všechno se to povedlo, takže se bude dobře spát. Je to výborné,“ usmívá se aktuálně nejlepší střelec Mladé Boleslavi.

Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube:

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav