BK MLADA BOLESLAV
9. 2. 2021 | Adéla Kvapilová

Dva body proti Vervě? Ubojovali jsme to, těší Jakuba Strnada

M l. B o l. – Bruslaři v dohrávce 10. kola vyzvali Litvínov, se kterým se v letošní sezóně celkem trápí. Výjimkou nebyl ani úterní duel před reprezentační přestávkou, ve kterém o vítězi rozhodla až osmá série nájezdového rozstřelu. „Jsme rádi, že jsme to otočili. Jenom dobře, že jsme to před pauzou ukončili vítězstvím,“ komentoval výhru Jakub Strnad.

Poslední domácí zápas se Mladé Boleslavi proti litvínovské Vervě nevyvedl, severočeskému celku 17. ledna podlehla 2:3. „Věděli jsme, že v předešlých zápasech jsme s nimi neměli moc dobrou bilanci, takže jsme věděli, že to musíme ubojovat. Zápas jsme ubojovali a se šťastným koncem jsme vyhráli,“ říká na úvod Jakub Strnad a dodává: „Jsme rádi, že jsme to otočili. Jenom dobře, že jsme to před pauzou ukončili vítězstvím.“

Z důvodu zranění některých hráčů a povolání Oscara Flynna do národního týmu v tomto utkání nastoupilo několik mladých hráčů. „Pro kluky je to jedině dobře, že si vyzkouší tenhle styl hokeje a extraligu. Je to pro ně super a dobrá zkušenost do budoucna. Je skvělé, že se kluci zabudovávají do týmu. Myslím si, že si vedli suprově, nebylo vidět, že nějak zaostávali,“ vyjádřil se k mládežníkům boleslavský forvard.

První branku Bruslařů posléze zkoumali sudí na videu, zda u ní nedošlo k vysoké holi. Za autora gólu byl označen David Bernad. Jak to viděl Jakub Strnad, coby clonící hráč před Godlou? „Měl jsem hokejku litvínovského hráče u ramen. Cítil jsem, jak puk prolétl a něco trefil. Těžko říct, jestli jsem to dával já nebo Berny (David Bernad, pozn. redakce). Ve skutečnosti je to jedno, hlavně, že gól platil. Byl to důležitý gól na vyrovnání.“

Jak stráví Mladá Boleslav skoro týdenní pauzu? Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube:

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav