BK MLADA BOLESLAV
12. 1. 2021 | Vojtěch Drbohlav

Vyrovnávací branka nám vlila krev do žil, říká Martin Pláněk

M l. B o l. – Obránce Martin Pláněk byl jednou z důležitých postav zápasu o druhou příčku tabulky. V duelu s Třincem strávil na ledě téměř dvacet a půl minuty a navíc vstřelil důležitou vyrovnávací branku, jež padla 16 sekund před koncem třetiny. Pláněk si po utkání tento moment pochvaloval, podle něj to Bruslařům vlilo novou krev do žil.

Martin Pláněk se po své brance mohutně radoval na celou ŠKOENERGO arénu. V rozhovoru nicméně skromně podotkl, že to bylo hlavně proto, že se konečně přerušila hra. "Měl jsem hlavně radost, že se přerušilo. Byl jsem už úplně hotový a byl jsem rád, že si můžu jet na chvilku odpočinout," řekl jeden z nejvytěžovanějších mladoboleslavských obránců.

"Jsem rád, že to tak dopadlo a že z toho byl gól. Hlavně jsme si to pěkně nahráli, myslím, že to byl pro Třinec docela zásah, že jsme dokázali vyrovnat na konci té třetiny. Myslím si, že nám to trošku vlilo krev do žil a od druhé třetiny jsme do toho zase šlápli a bylo to fajn," zmiňuje Martin Pláněk povedenou druhou třetinu, kterou Bruslaři vyhráli 1:0, což rozhodlo o tom, že Třinec obrali o důležité tři body. V poslední třetině totiž už žádná z branek nepadla.

Kompletní videorozhovor, v němž se Martin Pláněk ohlíží za vysokým počtem vyloučených (dohromady 17) a zblokovaných střel (20:13), si můžete pustit prostřednictvím vloženého videa:

Související články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.