BK MLADA BOLESLAV
27. 9. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Perfektní týmový výkon, pochvaloval si po výhře nad Spartou David Bernad

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté měli po zápase se Spartou důvod k radosti. Díky týmovému výkonu totiž Pražany porazili 4:2. Dvěma brankami se na vítězství podílel také obránce David Bernad, který si v zápase připsal dvě asistence během nerovnovážného počtu hráčů na ledě.

David Bernad si po utkání pochvaloval zejména týmový výkon, a to nejen v dramatickém závěru zápasu. "Perfektní týmový výkon, kdy jsme tam padali do střel, zblokovali všechno, Gašpi (Gašper Krošelj - pozn. red.) nás podržel. Takže za mě super odmakaný týmový výkon a k tomu není co dodat," byla na obránci znát po zápase úleva a zároveň spokojenost.

Právě dvě branky, u nichž David Bernad byl, padly po početních výhodách Mladé Boleslavi. "Tak nějak si říkáme, že ty přesilovky potřebujeme hlavně zjednodušit, protože ze začátku, ty první dva zápasy, to nebylo úplně ono. Nedostávali jsme se tam, měli jsme problém se zavezením, potom jsme to hráli moc složitě, nějaké crossové nahrávky, takže dneska (v neděli - pozn. red.) i s novými trenéry (úsměv) jsme si řekli, že to budeme hrát maximálně jednoduše, že co bude, tak budeme házet na bránu. A myslím si, že jsme to splnili...," komentoval přesilové hry Bruslařů obránce Bernad.

Kompletní rozhovor s ním si můžete pustit prostřednictvím vloženého videa:

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.