BK MLADA BOLESLAV
18. 9. 2020 | Vojtěch Drbohlav, Jakub Mahr s využitím ČT

Zohornův recept na vítězství? Musíme být agresivní a zklidnit koncovku, říká

K. V a r y – Jednou ze staronových posil, která za Mladou Boleslav nastoupila proti Karlovým Varům, byl útočník Radim Zohorna. Po sezóně sice ohlásil odchod do zámořské NHL, pandemie SARS-CoV-2 však jeho odchod odsunula. V pozápasovém rozhovoru litoval svého čtyřminutového vyloučení a také zmínil, co by boleslavské mužstvo potřebovalo do dalších duelů zlepšit.

Radime, kde hledáte příčinu toho, že nakonec odjíždíte z Karlových Varů s prázdnou?

Myslím si, že jsme měli hluché místo ve druhé třetině mou zásluhou, protože jsem tam udělal nechtěné vyloučení na čtyři minuty, takže jsme dostali gól na 3:1. V té druhé třetině jsme byli takoví mdlí, vůbec nám to nešlo. První a třetí třetina byly pecka, tam jsme je mačkali, ale ve druhé třetině jsme trošku vypadli a bylo to znát. Vary nás hned potrestaly. Musíme se z toho ponaučit.

Kdyby nebyl koronavirus, byl byste teď asi úplně někde jinde a ne na zápase Tipsport extraligy v Karlových Varech. Jaké to tedy bylo vrátit se zpátky a hrát znovu za Boleslav?

Já jsem s klukama vlastně nebyl akorát letní přípravu a první týden na ledě. A připadám si jako kdybych vůbec ani necestoval, jako kdybych s nimi byl. Kluci se moc ani nepromíchali, takže je tady super parta. Beru to tedy jako normální začátek nové sezóny.

Jak Karlovy Vary, tak i vy, jste přes léto dost omladili, je to tak?

Ano. Myslím si, že to tady máme i dobře namíchané. Máme tady šikovné kluky jako třeba Pavla Kousala, Ondřeje Najmana nebo Oscara Flynna. Je to super, ale musíme zahrát víc agresivně. Máme hodně šancí, ale musíme se uklidnit spíš v koncovce. V tom si myslím, že nás trápí pata. I v minulých přípravných zápasech jsme dali jen jeden gól, teď na tom tedy musíme zapracovat a trochu se uklidnit v té koncovce a myslím, že to bude dobré.

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.