BK MLADA BOLESLAV
20. 8. 2020 | Adéla Kvapilová

Je vidět, že je to příprava. Všichni si na sebe zvykáme, říká David Cienciala

M l. B o l. – Nabitý program Bruslařů je u konce. Poslednízápas Generali Česká Cupu byl v podání sladké tečky s hořkou příchutí. Mladá Boleslav sice porazila Litvínov 5:3, ale už před utkáním bylo jasné, že sedo následující fáze turnaje nepodívá. Odvetný duel hodnotil David Cienciala, který se postaral o vyrovnávací gól na 2:2.

Litvínov, jako v předešlém duelu, naskočil do zápasu rychleji než Mladá Boleslav. Hra chvílemi připomínala houpačku, neboť Bruslaři museli dvakrát dotahovat. Teplota v hale vzhledem ke slunečnému dni moc hráčům nepřidávala.

„Bylo to těžké utkání, odehráli jsme ho na tři lajny. Počasí v hale nebylo na hokej moc ideální. Myslím si, že jsme to zvládli dobře, odmakali jsme to a napadalo nám to tam,“ hodnotí s úsměvem boleslavský centr.

A jak vnímá letní soutěž? „Bereme to jako přípravu, chceme se připravit na ligu, kde to bude mít význam. Zápasy jsou pro to, abychom nebrali kondici. Trenéři se to snaží vykompenzovat, abychom měli sílu a zároveň nabrali kondici."

Kompletní videorozhovor s Davidem Ciencialou můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.