BK MLADA BOLESLAV
14. 8. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Maximální spokojenost, pochvaloval si po drtivé porážce Liberce Jakub Strnad

M l. B o l. – Takový výsledek čekal jen málokdo. Boleslavští hokejisté byli ve druhém přípravném zápase na domácím ledě k nezastavení. Na ledě víceméně celý zápas dominovali a nedaleký Liberec deklasovali vysoko 8:2. Ačkoliv mají zápasy s Libercem kvůli okolnostem, které se dají nyní již označit za historické, jistou rivalitu, určité napětí na obou stranách vnímal i nováček v boleslavském dresu Jakub Strnad. Právě Strnad si připsal v tomto zápase první gól v boleslavském dresu a litoval, že jich nebylo více. Právě v poslední třetině zápasu totiž nebyl vůbec daleko i od druhé trefy do liberecké branky.

Po skvěle odehraném zápase panovala mezi hráči spokojenost. Utkání si pochvaloval i Jakub Strnad. "Určitě, po týmové stránce je maximální spokojenost, měli jsme skvělý vstup do utkání, dali jsme tam tři rychlé góly a pak se dá říct, že jsme to utkání kontrolovali, takže z týmového hlediska super zápas," prozradil po zápase.

Jak Jakub Strnad vnímal svůj první zápas před mladoboleslavským publikem? "Byl jsem, upřímně, z toho celkem nervózní. Přeci jen to byl první domácí zápas. Jsem rád, že se to takhle povedlo, pak to ze mě celkem spadlo. Takže skvělé pocity," ohlédl se za svou premiérou ve městě automobilů někdejší kladenský kapitán.

A jak Strnad vidí své gólové šance v zápase proti Liberci a jak jako nováček vnímal rivalitu mezi Mladou Boleslaví a Libercem? O tom hovoří podrobněji ve videu:

Související články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.