BK MLADA BOLESLAV
21. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Musíme dobře čistit předbrankový prostor, říká Radim Zohorna

L i b e r e c – Boleslavští hokejisté vstoupili do druhého čtvrtfinálového duelu na ledě Liberce parádně. Jen půl minuty totiž stačilo kapitánu Michalu Vondrkovi na to, aby Mladou Boleslav poslal do vedení. Jenže následně Bruslaři pustili Liberec opět do hry a znovu mu vysoko podlehli. Nejlepší hráč utkání, Radim Zohorna (na snímku), neviděl výkon svého týmu vůbec optimálně, na druhou stranu zmiňuje, co všechno musejí Bruslaři zlepšit, aby mohli pomýšlet na úspěch.

"Začátek jsme měli perfektní. Dali jsme rychlý gól. Myslím, že jsme tam na začátku měli i nějaký tlak. Pak ale přišla zbytečná vyloučení, Liberec dal gól a zase se dostal na koně a tlačil. My máme strašný problém v předbrankovém prostoru. Pokaždé je tam hráč. A je jedno, jestli je to při přesilovce, nebo hře pět na pět. Pokaždé je tam volný hráč a necháváme ho tam, necháváme ho dorážet a všichni na něho koukáme," vyjmenovával sebekriticky chyby svého týmu teprve dvaadvacetiletý Radim Zohorna. A druhým dechem zároveň dodává, že Bruslaři hrají tak, jak Liberec chce. Nejen to však chtějí boleslavští hráči do dalších zápasů změnit.

"Musíme šlapat tak, jako na začátku druhého zápasu v Liberci, kdy jsme jim vstřelili rychlý gól. Hlavně dobře čistit předbrankový prostor a nedávat jim přesilovky. To je základ," zmínil Radim Zohorna to, co by v neděli a v pondělí mohlo Středočechům přinést úspěch.

Kompletní videorozhovor s Radimem Zohornou můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:


Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.