BK MLADA BOLESLAV
8. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Půjdeme zápas od zápasu, chceme to co nejdřív ukončit, říká Jakub Klepiš

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté v závěru základní části překvapili. Pokud by Třinec v Mladé Boleslavi zvítězil, mohl mít Prezidentský pohár. Jenže Bruslaři se už po 37 sekundách dostali do vedení, a duel dohráli dokonce s čistým kontem pro Gašpera Krošelja. Utkání hodnotil asistent kapitána Jakub Klepiš, na němž byla znát spokojenost, přesto podle něj výkon Bruslařů v celém zápase optimální nebyl.

Boleslavským hokejistům se podařilo třineckého soupeře pořádně zaskočit. Středočeši šli totiž velice brzy do vedení, konkrétně už po 37 sekundách, když se trefil kapitán Michal Vondrka, jemuž asistoval jeho parťák Jakub Klepiš. "Do každého zápasu, do každého prvního střídání jdeme s tím, že si chceme vytvořit nějaký tlak. To, že jsme dali gól, byl akorát bonus. Samozřejmě, že soupeře asi malinko zaskočili," připustil asistent mladoboleslavského kapitána.

Bruslaři se také bezprostředně po utkání dozvěděli svého soupeře pro předkolo play off. Tím bude nepříliš oblíbený Zlín, který dokázali Bruslaři letos porazit pouze jednou. A co o novém soupeři Jakub Klepiš míní? "Jsou to berani. Půjdeme do nich taky, hlavama, nehlavama (smích). Určitě se na ně budeme připravovat. Není tady čas úplně odpočívat. Samozřejmě, nějaký trénink musíme udělat, připravit se na to takticky a jít do toho naplno. Chceme to ukončit v co nejkratší době, takže půjdeme zápas od zápasu," těší se na první vyřazovací sérii zkušený útočník.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.