BK MLADA BOLESLAV
8. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Půjdeme zápas od zápasu, chceme to co nejdřív ukončit, říká Jakub Klepiš

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté v závěru základní části překvapili. Pokud by Třinec v Mladé Boleslavi zvítězil, mohl mít Prezidentský pohár. Jenže Bruslaři se už po 37 sekundách dostali do vedení, a duel dohráli dokonce s čistým kontem pro Gašpera Krošelja. Utkání hodnotil asistent kapitána Jakub Klepiš, na němž byla znát spokojenost, přesto podle něj výkon Bruslařů v celém zápase optimální nebyl.

Boleslavským hokejistům se podařilo třineckého soupeře pořádně zaskočit. Středočeši šli totiž velice brzy do vedení, konkrétně už po 37 sekundách, když se trefil kapitán Michal Vondrka, jemuž asistoval jeho parťák Jakub Klepiš. "Do každého zápasu, do každého prvního střídání jdeme s tím, že si chceme vytvořit nějaký tlak. To, že jsme dali gól, byl akorát bonus. Samozřejmě, že soupeře asi malinko zaskočili," připustil asistent mladoboleslavského kapitána.

Bruslaři se také bezprostředně po utkání dozvěděli svého soupeře pro předkolo play off. Tím bude nepříliš oblíbený Zlín, který dokázali Bruslaři letos porazit pouze jednou. A co o novém soupeři Jakub Klepiš míní? "Jsou to berani. Půjdeme do nich taky, hlavama, nehlavama (smích). Určitě se na ně budeme připravovat. Není tady čas úplně odpočívat. Samozřejmě, nějaký trénink musíme udělat, připravit se na to takticky a jít do toho naplno. Chceme to ukončit v co nejkratší době, takže půjdeme zápas od zápasu," těší se na první vyřazovací sérii zkušený útočník.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

15.03.2019

Dorostu skončila sezona

Mladoboleslavským dorostencům skončila sezóna poté, co nezvládli z dvojzápasu s Českými Budějovicemi získat potřebný počet bodů, zatímco jejich jihlavský sok porazil Žďár a díky lepším vzájemným zápasům s Boleslaví postupuje dále Jihlava, zatímco Bruslařům skončila sezóna. "Já musím celé mužstvo pochválit a dát jim velký dík nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Protože to možná byl už poslední zápas sezóny a když Jihlava udělá čtyři body, tak končíme. Velký dík patří kolegovi Láďovi Kolnerovi, samozřejmě i vedoucímu Tomáši Rajglovi, který pro nás také udělal spoustu práce. A na závěr panu Borisovi Žabkovi, který nám pomáhal celou sezónu s beky," řekl hlavní trenér dorostu Jiří Zörkler.

09.03.2019

Linka H bude posílena

BK Mladá Boleslav se vám ve spolupráci s Dopravním podnikem Mladá Boleslav pokusí i s ohledem na pozdní začátky zápasů předkola usnadnit cestu domů. 10 minut po skončení obou utkání pojede ze zastávky "Zimní stadion" již tradiční linka H, která bude navýšena na tři autobusy MHD.

08.03.2019

R. Haas chytal SM-Liigu

Devatenáctiletý brankář Radek Haas, syn mladoboleslavského trenéra gólmanů, má za sebou významnou premiéru. Odchytal svůj první zápas ve finské SM-Liize, a to za tým Pori. V zápase proti celku Sport Vaasa ale Haasův celek prohrál těsně 3:4.

08.03.2019

Začátky zápasů v 19:00

Na klub dorazila oficiální zpráva od BPA - první dva domácí zápasy Bruslařů v předkole (tj. v pondělí 11. března a v úterý 12. března) odstartují v 19 hodin. Tento čas určili po dohodě televizní vysílatelé. BK Mladá Boleslav bude v pondělí vysílat O2 TV a v úterý Česká televize.