BK MLADA BOLESLAV
7. 1. 2019 | Michal Konvalina

Gašper Krošelj po čistém kontu: Je to pěkný feeling!

M l. B o l. - Po náročném sobotním duelu v Liberci, který navíc Bruslaři prohráli, je hned v neděli čekal domácí zápas proti posledním Pardubicím. Ten už zvládli, díky přesilovkovému gólu Lukáše Žejdla z druhé třetiny vyhráli těsně 1:0 a po dvou porážkách se připsali velmi důležité tři body. K úspěchu výrazně přispěl také brankář Gašper Krošelj, který se odvážně pustil do pozápasového rozhovoru.

„Věděli jsme, že to nebude lehké, že to bude těžký zápas. Nastoupili jsme dobře a ve druhé třetině jsme skórovali. V poslední třetině už jsme se bránili, měli jsme trochu těžké nohy,“ hodnotil průběh duelu s Dynamem a poukázal přitom na náročný sobotní souboj s Bílými Tygry.

„Sice jsme prohráli, ale byly to těsné zápasy. Na Spartě to bylo jen 0:1, i v Liberci jsme potom měli nějaké šance. Bylo to nešťastné, ale to je hokej,“ vracel se k předcházejícím venkovním porážkám v Praze a Liberci.

Slovinský brankář vychytal třetí nulu v sezoně, předtím se z čistého konta radoval v září na ledě Komety a v říjnu v Litvínově. Tentokrát to tedy bylo poprvé na domácím ledě. „Je to výborný pocit, mít čisté konto. Obrana byla super,“ těšilo ho.

„Spíš to bylo o nás, o našem přístupu. Když hrajeme s posledními v tabulce, tak nesmíme nikdy nic podcenit. Takové zápasy jsou nejtěžší,“ uzavřel své hodnocení.


Kompletní rozhovor si přehrajte zde:

Související články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady