BK MLADA BOLESLAV
26. 12. 2018 | Jaroslav Kindl

Je třeba se vyvarovat faulů, ví Pavol Skalický

M l. B o l. – Dlouho se hráči Vítkovic drželi na dostřel. Bruslaři dokázali přežít úvodní nápor Ostravanů, ke konci třetiny navíc skóroval Pavol Skalický. Nejtěžší chvíle však Bruslaře čekaly ve druhé třetině, kdy se kvůli častým vyloučením znovu dostali pod silný tlak. Velkou bojovností, obětavostí a aktivní hrou ale nakonec Mladá Boleslav zlomila soupeře ve třetí části. Po třech vítězstvích v řadě se tak v extraligové tabulce posunula už na deváté místo.

Výhra 4:1 nad Vítkovicemi určitě potěší…
Chtěli jsme dobře vstoupit do zápasu, což se nám podařilo. Vyhráli jsme, i když jsme neodehráli celý zápas koncentrovaně. Nakonec jsme to ale zvládli a bereme tři body.

Vítězství se ale nerodilo lehce. Jak těžké bylo ve druhé třetině přežít četná oslabení?
To se nesmí stávat. Měli jsem tam pasáž, kdy jsme hráli snad deset minut v oslabení. Myslím, že dvakrát i pět na tři. Jinak jsme bojovali a hráli celých 60 minut dobře. Jen je třeba se vyvarovat faulů.

Připravovali jste se nějak speciálně na Patrika Bartošáka, který patří mezi nejlepší gólmany extraligy?
Snažíme se hrát jednoduše, což se nám dnes dařilo. Přenášíme věci z tréninků do zápasů a začíná se nám to vyplácet.

Poslední dva zápasy (kvůli absenci Jakuba Klepiše, pozn. red.) hrajete ve formaci s novým centrem Tomášem Knotkem. Jaká je to pro vás změna?
Tomáš je dobrý hráč, myslím, že si rozumíme. Všechny formace jsou vyrovnané a každý hráč je schopný toho druhého zastoupit. Je to stejné jako s Kubou Klepišem - v pohodě.

Máme období vánočních svátků, jak jste trávil Vánoce vy?
Byl jsem jeden den doma a druhý jsem šel zpátky do práce. My si toho moc neužijeme, ale to je holt hokejový život. Musíme se s tím vypořádat.

Zeptal bych se ještě na vaši zalepenou brusli, o co tam šlo?
O nic nešlo, jen prasklá tkanička.


Celé hodnocení Pavola Skalického si můžete přehrát i v následujícím videu:

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec