BK MLADA BOLESLAV
5. 10. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Jsem rád, že jsme vyhráli. Moje body jsou už jen plus navíc, říká Michal Vondrka

M l. B o l. – Pardubice sice v pátečním utkání s Bruslařským klubem dokázaly na boleslavské góly dvakrát odpovědět a vyrovnat, jako důležitý se ale ukázal třetí gól Středočechů z hole Michala Vondrky (na snímku) a také dvě ubráněná oslabení ve třech proti pěti. Boleslavští tak brali tři body za výhru po 60 minutách hrací doby.

Michal Vondrka si po zápase v rozhovoru pro klubový web pochvaloval vítězný duel s Pardubicemi, kterým Středočeši napravili nedělní debakl z Liberce. "Jsem hrozně rád, že jsem dal gól, pomohl manšaftu a vyhráli jsme. Body byly jen určité plus," řekl zkušený útočník.

Souhru druhé formace Procházka, Klepiš, Vondrka ocenil na pozápasové tiskové konferenci také asistent trenéra Vladimír Čermák, podle kterého spolu bude tato trojice působit i v příštím utkání.

"Věříme jim, protože to jsou starší zkušení hráči. Trvá jim to, než se dostanou do nějaké pohody. Ta už se ale začíná projevovat. Klepiš má odehraný už nějaký ten zápas, kdy se mu dařilo, Michal Vondrka má za sebou úspěšné utkání proti Pardubicím, kdy dal gól. Vítězná sestava se nemění, proto spolu v příštím zápase nastoupí," uvedl Čermák.

Kompletní videorozhovor s Michalem Vondrkou můžete zhlédnout na našem klubovém YouTube kanálu:


Související články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.