BK MLADA BOLESLAV
13. 9. 2018 | Klub

Nový systém vstupů na stadion: Jak postupovat, aby všechno fungovalo

M l. B o l. – S blížícím se začátkem extraligového ročníku 2018/2019 chce BK Mladá Boleslav shrnout několik zásadních změn týkajících se domácích zápasů a co možná nejvíc tak svým fanouškům usnadnit a zpříjemnit příchod na zimní stadion i pohyb po něm.

Odpovědi na vaše nejčastější otázky týkajících se nového systému vstupenek a permanentek:

  • Vstupenky na stání pro domácí se prostřednictvím online prodeje kupují takto: kliknete na okénko pod plánkem haly s názvem „Sektor: STÁNÍ“ a zvolíte počet vstupenek a případně v dalším kroku vyberete typ slevy. Místa na stání jsou buď v domácím kotli, podél mantinelů nebo na podestách nad sektory na delších stranách stadionu.
  • Vstupenku zakoupenou prostřednictvím online prodeje není nutné tisknout. Stačí ji mít ve svém chytrém telefonu.
  • Pokladny pro domácí musely být z technických důvodů přesunuty mimo zimní stadion – najdete je na ploše před hlavním vchodem vedle stánku s občerstvením.
  • Platnou vstupenku (nebo permanentní vstupenku) je nutné při příchodu na zimní stadion nechat načíst pracovníkem security služby. Stejně je nutné postupovat i v případě, že stadion opouštíte a zase se vracíte (například venkovní občerstvení apod.). V případě, že si při odchodu nenecháte vstupenku nebo permanentku „odpípnout“, nemůžete být vpuštěni zpět.
  • Nově potřebují vstupenku také děti (do 130 cm) a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) a to za symbolickou jednu korunu.

Doporučujeme přečíst si aktualizovaný Návštěvní řád.

Další záležitosti týkající se zimního stadionu:

  • Stadion je nově zcela uzavřen. Otevírá se hodinu před začátkem utkání, kdy zároveň otevírají také pokladny. Dříve nebude možné se na zimní stadion dostat.
  • Hráči mládeže mají v době zápasů A týmu přístup na zimní stadion prostřednictvím svých hráčských akreditací. Jejich rodiče přístup na zimní stadion nemají – samozřejmě pokud nemají platnou vstupenku nebo permanentní vstupenku.

BK Mladá Boleslav děkuje za vaši vstřícnost a pochopení!

Další články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ