BK MLADA BOLESLAV
6. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Budeme se snažit i nadále hodně střílet, říká David Šťastný

M l. B o l. – Lepší generálku na Tipsport extraligu si Bruslaři možná ani přát nemohli. Boleslavští totiž hned první třetinu vyhráli 5:1 a ve zbytku zápasu své vedení už jen kontrolovali, případně navyšovali. S průběhem a zejména výsledkem zápasu byl spokojený také útočník David Šťastný (2+1).

Boleslavští hráči se před skromně zaplněnou ŠKOENERGO Arénou ukázali zejména v dobrém střeleckém světle. Už v první třetině donutili Ondřeje Kacetla v pardubické brance pětkrát inkasovat, a vyhnali jej tak z brány. "Určitě tam byla motivace, protože to byl poslední přípravný zápas před sezónou. Jsme rádi, že to tak dopadlo. Začátek zápasu se tak ale nevyvíjel. Pardubice mohly dát klidně dva góly. Pak jsme si to ale řekli a oni to měli docela otevřený. Jsme rádi, že to tam tak napadalo," těšilo produktivního útočníka.

Boleslavští v zápase s Pardubicemi často stříleli a mnohokrát se mohli radovat z gólů. Podle Davida Šťastného jim k tomu ale pomohla i hra soupeře. "To bylo asi i soupeřem, že to měli tak otevřené. Pozice na střely jsme měli docela dobré, takže jsme hodně stříleli. Budeme se snažit v tom pokračovat i nadále," uzavírá odchovanec Přerova, který do Mladé Boleslavi přišel ze Zlína.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout na našem klubovém YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.