BK MLADA BOLESLAV
6. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Budeme se snažit i nadále hodně střílet, říká David Šťastný

M l. B o l. – Lepší generálku na Tipsport extraligu si Bruslaři možná ani přát nemohli. Boleslavští totiž hned první třetinu vyhráli 5:1 a ve zbytku zápasu své vedení už jen kontrolovali, případně navyšovali. S průběhem a zejména výsledkem zápasu byl spokojený také útočník David Šťastný (2+1).

Boleslavští hráči se před skromně zaplněnou ŠKOENERGO Arénou ukázali zejména v dobrém střeleckém světle. Už v první třetině donutili Ondřeje Kacetla v pardubické brance pětkrát inkasovat, a vyhnali jej tak z brány. "Určitě tam byla motivace, protože to byl poslední přípravný zápas před sezónou. Jsme rádi, že to tak dopadlo. Začátek zápasu se tak ale nevyvíjel. Pardubice mohly dát klidně dva góly. Pak jsme si to ale řekli a oni to měli docela otevřený. Jsme rádi, že to tam tak napadalo," těšilo produktivního útočníka.

Boleslavští v zápase s Pardubicemi často stříleli a mnohokrát se mohli radovat z gólů. Podle Davida Šťastného jim k tomu ale pomohla i hra soupeře. "To bylo asi i soupeřem, že to měli tak otevřené. Pozice na střely jsme měli docela dobré, takže jsme hodně stříleli. Budeme se snažit v tom pokračovat i nadále," uzavírá odchovanec Přerova, který do Mladé Boleslavi přišel ze Zlína.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout na našem klubovém YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.