BK MLADA BOLESLAV
6. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Budeme se snažit i nadále hodně střílet, říká David Šťastný

M l. B o l. – Lepší generálku na Tipsport extraligu si Bruslaři možná ani přát nemohli. Boleslavští totiž hned první třetinu vyhráli 5:1 a ve zbytku zápasu své vedení už jen kontrolovali, případně navyšovali. S průběhem a zejména výsledkem zápasu byl spokojený také útočník David Šťastný (2+1).

Boleslavští hráči se před skromně zaplněnou ŠKOENERGO Arénou ukázali zejména v dobrém střeleckém světle. Už v první třetině donutili Ondřeje Kacetla v pardubické brance pětkrát inkasovat, a vyhnali jej tak z brány. "Určitě tam byla motivace, protože to byl poslední přípravný zápas před sezónou. Jsme rádi, že to tak dopadlo. Začátek zápasu se tak ale nevyvíjel. Pardubice mohly dát klidně dva góly. Pak jsme si to ale řekli a oni to měli docela otevřený. Jsme rádi, že to tam tak napadalo," těšilo produktivního útočníka.

Boleslavští v zápase s Pardubicemi často stříleli a mnohokrát se mohli radovat z gólů. Podle Davida Šťastného jim k tomu ale pomohla i hra soupeře. "To bylo asi i soupeřem, že to měli tak otevřené. Pozice na střely jsme měli docela dobré, takže jsme hodně stříleli. Budeme se snažit v tom pokračovat i nadále," uzavírá odchovanec Přerova, který do Mladé Boleslavi přišel ze Zlína.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout na našem klubovém YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady