BK MLADA BOLESLAV
6. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Budeme se snažit i nadále hodně střílet, říká David Šťastný

M l. B o l. – Lepší generálku na Tipsport extraligu si Bruslaři možná ani přát nemohli. Boleslavští totiž hned první třetinu vyhráli 5:1 a ve zbytku zápasu své vedení už jen kontrolovali, případně navyšovali. S průběhem a zejména výsledkem zápasu byl spokojený také útočník David Šťastný (2+1).

Boleslavští hráči se před skromně zaplněnou ŠKOENERGO Arénou ukázali zejména v dobrém střeleckém světle. Už v první třetině donutili Ondřeje Kacetla v pardubické brance pětkrát inkasovat, a vyhnali jej tak z brány. "Určitě tam byla motivace, protože to byl poslední přípravný zápas před sezónou. Jsme rádi, že to tak dopadlo. Začátek zápasu se tak ale nevyvíjel. Pardubice mohly dát klidně dva góly. Pak jsme si to ale řekli a oni to měli docela otevřený. Jsme rádi, že to tam tak napadalo," těšilo produktivního útočníka.

Boleslavští v zápase s Pardubicemi často stříleli a mnohokrát se mohli radovat z gólů. Podle Davida Šťastného jim k tomu ale pomohla i hra soupeře. "To bylo asi i soupeřem, že to měli tak otevřené. Pozice na střely jsme měli docela dobré, takže jsme hodně stříleli. Budeme se snažit v tom pokračovat i nadále," uzavírá odchovanec Přerova, který do Mladé Boleslavi přišel ze Zlína.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout na našem klubovém YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.