BK MLADA BOLESLAV
16. 8. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Zavřel jsem oči a napřáhl se, komentuje svůj gól Martin Procházka

M l. B o l. – Kazašská Karaganda sice v úterý prohrála vysoko v Plzni, ve čtvrtek v Mladé Boleslavi však poměrně dlouho vedla. Bruslaři následně sice otočili, jenže soupeř zvládl vyrovnat a následně utkání převážit na svou stranu v samostatných nájezdech. Útočník Martin Procházka (na snímku) popisuje v rozhovoru pro klubový YouTube kanál okolnosti svého povedeného gólu i další události uplynulého zápasu.

"Neřekl bych, že jsme soupeře v první třetině podcenili. Karaganda hrála trochu jiný styl hokeje a my jsme tam měli přesilovku a šanci na to využít ji. To se nám bohužel nepodařilo. Tak to v hokeji prostě někdy je," komentoval výkon svého týmu v první dvacetiminutovce Martin Procházka.

Jak už naznačil, Bruslaři se museli vyrovnat se stylem, jakým kazašský soupeř hrál. "Oni mají ve zvyku více dohrávat, bylo tam hodně seker a snažili se hrát dost hokejkou. To bylo trochu nepříjemné a byl to trošičku rozdíl oproti tomu, na co jsme zvyklí," popisoval čtyřiadvacetiletý útočník.

Kompletní videorozhovor natočený pro klubový YouTube kanál můžete zhlédnout zde:

Související články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.