BK MLADA BOLESLAV
16. 8. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Zavřel jsem oči a napřáhl se, komentuje svůj gól Martin Procházka

M l. B o l. – Kazašská Karaganda sice v úterý prohrála vysoko v Plzni, ve čtvrtek v Mladé Boleslavi však poměrně dlouho vedla. Bruslaři následně sice otočili, jenže soupeř zvládl vyrovnat a následně utkání převážit na svou stranu v samostatných nájezdech. Útočník Martin Procházka (na snímku) popisuje v rozhovoru pro klubový YouTube kanál okolnosti svého povedeného gólu i další události uplynulého zápasu.

"Neřekl bych, že jsme soupeře v první třetině podcenili. Karaganda hrála trochu jiný styl hokeje a my jsme tam měli přesilovku a šanci na to využít ji. To se nám bohužel nepodařilo. Tak to v hokeji prostě někdy je," komentoval výkon svého týmu v první dvacetiminutovce Martin Procházka.

Jak už naznačil, Bruslaři se museli vyrovnat se stylem, jakým kazašský soupeř hrál. "Oni mají ve zvyku více dohrávat, bylo tam hodně seker a snažili se hrát dost hokejkou. To bylo trochu nepříjemné a byl to trošičku rozdíl oproti tomu, na co jsme zvyklí," popisoval čtyřiadvacetiletý útočník.

Kompletní videorozhovor natočený pro klubový YouTube kanál můžete zhlédnout zde:

Související články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady