BK MLADA BOLESLAV
29. 6. 2018 | Jitka Čechová

Bruslaři absolvovali soustředění ve Špindlerově Mlýně

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali v týdnu od 25. do 29. června týmové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Zakončili tak „suchou“ fázi letní přípravy – až se totiž 23. července opět sejdou, obléknou už hokejovou výstroj a vyjedou ve své ŠKO-ENERGO aréně na led.

„S letní přípravou jsme spokojení, splnila účel. Hráči si teď dají zasloužené tři týdny volna a pak se vrhneme na led,“ shrnul letní dřinu svých svěřenců trenér Vladimír Kýhos.

A čím tedy Boleslavští přípravu v Krkonoších zakončili? Výstupy po hřebenech, sestupy po sjezdovkách, koloběžkami ale také tzv. „Warrior games“, což byl soubor hned několika sportovních činností. „Jeli jsme na koloběžkách, běhali do kopce s pneumatikou, slaňovali nebo lezli na Jákobův žebřík. Ten jsem já osobně nedal,“ usmíval se Tomáš Knotek.

Jákobův žebřík je přitom soubor k sobě svázaných klád, které volně visí ve vzduchu a po kterých se pomocí provazu leze nahoru. Je potřeba součinnost tří lidí najednou. Úplně nahoru se dostala jen hrstka hráčů. „Ne že by to nešlo fyzicky. Problém byl spíš v psychice,“ hlásili hráči.

Podívejte se do obsáhlé FOTOGALERIE.

Další články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.