BK MLADA BOLESLAV
20. 6. 2018 | Klub

Vítězka skútrů od firmy AutoMoto Dobrovice brázdí silnice

M l. B o l. – Neuvěřitelné štěstí a pořádnou kliku měla paní Radka Stránská. Skútr, který Bruslařskému klubu každoročně věnuje firma AutoMoto Dobrovice do velké soutěže pro fanoušky, vyhrála totiž hned dvakrát.

Poprvé se tak stalo na jaře 2016. Tehdy soutěžící nakupovali ve FANSHOPU a správně odpovídali na soutěžní otázku. Tehdy byla paní Stránská vylosována coby vítězka hráči Václavem Kočím a Radimem Hruškou. Získala skútr KENTOYA Fever 125 4T.

Podruhé byla úspěšná na konci sezony 2017/2018. I tentokrát se losovalo na ledě, pro změnu vytáhl jméno Radky Stránské Pavel Musil. Tentokrát z toho byl model značky YUKI 125 BUG.

Paní Stránské se přitom pořád dost těžko věří, že dokázala vyhrát hned dvakrát. „Před dvěma lety se na mě usmálo štěstí poprvé, a tak jsem začala jezdit po okolí i vzdálenějších místech. Dva roky se sešly a letos se to povedlo podruhé. Skoro se tomu nechtělo věřit. Byl to krásný pocit. Teď jezdíme ve dvou poznávat krásy přírody,“ říká spokojeně.

Skútry každoročně „obléká“ do klubových barev firma AirDesign. BK Mladá Boleslav jí a firmě AutoMoto Dobrovice děkuje za všechnu dosavadní spolupráci.

Další články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.