BK MLADA BOLESLAV
31. 5. 2018 | Klub

Trénink s vítězi SAZKABET soutěže měl úspěch

M l. B o l. – Ještě před svým odjezdem na soustředění absolvoval A tým v pondělí 28. května poněkud netradiční trénink – zúčastnila se jej totiž i šestice vítězů SAZKABET soutěže "Sázka na zážitky," kterým byl coby výhra přislíben právě společný trénink s Bruslaři. A byla to dřina! Podívejte se do naší fotogalerie.

Šestice vítězů se nejprve sešla v kabině hostů, kde se převlékla do sportovního a posléze absolvovala krátkou poradu s kondičním trenérem Honzou Vidnerem o tom, co je čeká.

Následovala rozcvička s mužstvem a poté rozdělení na dvě skupiny – tři vítězové odešli hrát s půlkou týmu basketbal, druzí tři zamířili do posilovny na kruhový trénink. Zhruba po půl hodině přišla výměna.

Hráči svým novým parťákům asistovali na jednotlivých cvičištích. Po tréninku se jim pak dostalo stejného občerstvení jako profesionálním hokejistům – ovoce a spousty tekutin.

A jaké byly reakce vítězů na trénink? "To se mě musíte zeptat spíš zítra. Jestli vůbec vstanu z postele," prohlásil se smíchem jeden z nich.

Další články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.