BK MLADA BOLESLAV
9. 5. 2018 | Klub

Nenechte si ujít Dětský den s Bruslaři!

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá ve spolupráci s Autokomplex Menčík a Golf Resort Benátky nad Jizerou den plný zábavy nejen pro děti, ale také jejich rodiče. V neděli 3. června vypukne v 11 hodin na golfovém hřišti v Benátkách nad Jizerou Dětský den s Bruslaři za účasti kompletního A týmu BK Mladá Boleslav. Těšit se můžete na spoustu soutěží o hodnotné ceny.

Celá akce oficiálně startuje v 11 hodin dopoledne, její předpokládaný konec je pak v 16 hodin. Určitě se nerozpakujte zůstat až do konce – právě krátce před 16. hodinou budou vylosování výherci tří hlavních cen:

  • 1. místo – víkend zdarma se ŠKODA Karoq
  • 2. místo – permanentka na hokej na sezonu 2018/2019
  • 3. místo – poukázka na golf v Golf Resort Benátky nad Jizerou

A co udělat pro to, abyste se dostali do slosování o tyto ceny? Tak to vám klidně prozradíme už teď! Při svém příchodu si nezapomeňte vyzvednout speciální kartičku, do níž musíte nasbírat potřebný počet bodů za účast v soutěžích. Vyplněnou kartičku poté vhodíte do slosovacího osudí a pak už jen musíte držet palce paní Štěstěně.

Na co dalšího se můžete těšit? Kromě již zmíněných hráčů A týmu Bruslařů, kteří vám budou asistovat u jednotlivých soutěžních stanovišť, vás určitě rádi pozveme na testovací jízdy vozů ŠKODA, autogramiádu jezdce rally Tomáše Pospíšilka (který s sebou samozřejmě přiveze i svůj závodní vůz ŠKODA Fabia R5) a zároveň si budete moci vyzkoušet závodní simulátor a zúčastnit se tak soutěže "Natři Honzu!", či do stánku FANSHOPU Bruslařů.

Chybět nebudou ani stánky s občerstvením a spousta dalších atrakcí především pro děti.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav