BK MLADA BOLESLAV
3. 5. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Aukce dresů finišuje. Největší zájem je zatím o dres Jakuba Klepiše

M l. B o l. – Tradiční posezónní aukce originálních dresů, ve kterých odehráli hokejisté Mladé Boleslavi předchozí sezóny se už blíží do svého závěru. V příštích dnech se rozhodne o tom, k jakým majitelům dresy zamíří. Největší zájem je prozatím o dres asistenta kapitána Jakuba Klepiše.

Aukce originálních hraných dresů BK Mladá Boleslav z předchozí sezóny 2017/2018 skončí už toto pondělí 7. května 2018 v 18 hodin. Dražit hrané dresy můžete zde, majitelem trikotu se stane ten, kdo dá v úterý po skončení aukce na daný dres poslední a zároveň nejvyšší příhoz.

Největší zájem je prozatím o dres někdejšího reprezentačního útočníka Jakuba Klepiše, jehož cena se ve čtvrtek blížila k pěti tisícům korun. Značný zájem je také například o dresy Dominika Pacovského, Jakuba Valského nebo Pavla Musila. Některé dresy naopak zatím nemají vůbec žádného majitele.

Největší zájem a přetahování o to, kdo se stane majitelem dresů, se tradičně odehrává až v posledních minutách a sekundách aukce. Proto rozhodně nepropásněte jedinečnou šanci získat památku na další uplynulou extraligovou sezónu boleslavskému týmu. Právě v těchto dnech totiž uplynulo desetileté výročí od prvního postupu BK Mladá Boleslav do extraligy.

Výtěžek aukce dresů poputuje, jak už je zvykem, kompletně celý na dobročinné či charitativní účely – Bruslaři získané finanční prostředky odvedou na charitativní konto Stodesítka, kam už po celou sezónu posílali 110 korun za každý kanadský bod.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav