BK MLADA BOLESLAV
19. 4. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci vyhráli mezinárodní jarní turnaj v Mělníce

M ě l n í k – O uplynulém víkendu se mnozí hráči dosavadního mladšího dorostu představili na turnaji Czech Spring Hockey cup 2018, který se odehrál v blízkém Mělníce. Bruslaři obstáli v mezinárodní konkurenci týmů z Finska, Švédska, Dánska či Švýcarska a zvítězili.

Los přisoudil hráčům BK do základní skupiny týmy Herning IK - DK, EPS Espoo - FIN a IK Oskarshamn - SWE. Dalšími účastníky turnaje byli Espoo Blues - FIN, HC Tramelan - SUI, Viggbyholms IK - SWE, HC Junior Mělník - CZE.

Utkání se hrála v pátek a sobotu s výsledky:

Herning IK - BK Mladá Boleslav 0:15

BK Mladá Boleslav - IK Oskarshamn 2:4

BK Mladá Boleslav - EPS Espoo 4:2

Dvě výhry a jedna prohra přinesly boleslavskému týmu pod vedením trenérů Radka Nováka a Jaroslava Čížka 2. místo v základní skupině, již vyhrál Viggbyholms IK s pozoruhodným skóre 20:0.

Sobotní semifinále proti Viggbyholms IK však Středočeši zvládli a po vítězství 3:1 se dostali do finále. I v něm se Bruslařům dařilo. Výsledkem 5:2 porazili IK Oskarshamn 5:2 a zaslouženě se radovali ze zisku vítězného poháru.

Celkové pořadí turnaje:

1. BK Mlada Boleslav

2. IK Oskarshamn

3. Viggbyholms IK

4. HC Tramelan

5. EPS Espoo

6. Espoo Blues

7. Herning IK

8. HC Junior Mělník

Turnaje se zúčastnili tito hráči ročníku narození 2003:

Hradiský Radim, Železný Stanislav - Karel Křepelka, Sommer Albert, Kredba Jan, Němeček Michal - Müller Martin, Haas Oskar, Sluka Daniel, Plíšek Jindřich, Ďuráč Dominik, Peca Jakub, Horák Tomáš, Krédl David

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav