BK MLADA BOLESLAV
2. 2. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Měli jsme to ve svých rukou, ale pak jsme přestali hrát, říká Lukáš Nahodil

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté měli sice utkání proti Vítkovicím dobře rozehrané, ale hráči i trenér po utkání litovali zejména toho, že v první třetině nevstřelili více branek. O prvních zápasech v dresu Bruslařů jsme mluvili také s útočníkem Lukášem Nahodilem, který přišel na konci přestupového období z Komety Brno. Před kamerou klubového YouTube kanálu zavzpomínal mimo jiné na sezóny 2012/2013 a 2013/2014, kdy hrál proti Mladé Boleslavi za rodnou Třebíč semifinále play-off 1. ligy. Tyto náročné série zvládli pokaždé Bruslaři.

"Litujeme toho, že jsme v první třetině nedali Vítkovicím víc gólů. Tentokrát jsme měli bohužel jen povedené určité pasáže, ale ne zápas jako celek. To nás stálo body," řekl Nahodil bezprostředně po zápase.

Zatímco Lukáš Nahodil se teprve v boleslavské kabině rozkoukává, asistenta trenéra Viktora Ujčíka mrzelo zejména to, že Bruslaři nepředvedli takovou bojovnost, jako v úterý v Plzni.

"Jsem ze zápasu zklamaný. Mám pocit, že tým, který hrál v Plzni, tam také zůstal. Jsme všichni na jedné lodi, ale máme hodně posádky a málo veslařů. S takovým přístupem nemůžeme na desítku ani pomýšlet. S hokejem to nemělo nic společného. Jsem velice zklamaný," litoval Ujčík na pozápasové tiskové konferenci.

Souhlasil s ním také Nahodil. "V Plzni jsme neodehráli vůbec špatný zápas, ale v pátek jsme do toho bohužel nedali všechno, co jsme mohli," dodal útočník, který přišel do Mladé Boleslavi na hostování.

Celý videorozhovor můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.