BK MLADA BOLESLAV
29. 1. 2018 | Tisková zpráva

Z Komety přichází Němec s Nahodilem, opačně míří Holík

M l. B o l. – Kluby BK Mladá Boleslav a HC Kometa Brno se dohodly na výměně hned tří hráčů. Zatímco do Bruslařského klubu přicházejí útočníci Lukáš Nahodil a (letos už podruhé) Vojtěch Němec a to do konce této sezony, do Komety odchází Petr Holík. Všichni hráči by měli za své nové týmy nastoupit v úterním extraligovém kole.

„Po zranění Martina Procházky a kvůli stále nedoléčenému Tomáši Knotkovi jsme na tuto situaci museli reagovat,“ říká sportovní manažer Jaromír Látal.

Dvaatřicetiletý Vojtěch Němec je už v Mladé Boleslavi „prověřená“ osoba. Na přelomu listopadu a prosince odehrál za Bruslaře 10 zápasů, v nichž si připsal solidní 3 branky a 4 asistence. Připomeňme, že Vojtěch Němec pochází z České Lípy a tak trochu se tedy vrátí domů.

Profil a statistiky Vojtěcha Němce najdete tady.

Devětadvacetiletý Lukáš Nahodil se stal klenotem Horácké Slavie Třebíč v novodobých dějinách. V mládežnických kategoriích patřil k nejlepším hráčům, vypracoval se i v elitního útočníka prvoligového klubu. Dravého centra si v Třebíči vyhlédly extraligové Pardubice, kam přestoupil po sezoně 2009/2010. Ve městě perníku si dvakrát zahrál finále. V obou případech byl úspěšný a má ve své sbírce dvě mistrovské medaile.

Profil a statistiky Lukáše Nahodila najdete tady.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.