BK MLADA BOLESLAV
27. 4. 2015 | Klub

Bruslaři dělali radost, pomohli dětskému centru

M l. B o l. – V rámci soutěže o skútr KYMCO BK Mladá Boleslav avizoval, že se výtěžek z prodeje puků, které fanoušci vhazovali na led, chystá věnovat potřebným. Finanční pomoci se tak dočkalo Dětské centrum při Klaudiánově nemocnici, který Bruslaři už dlouhodobě podporují. K vykonání dobré věci se rozhodl přidat i FANKLUB mladoboleslavského hokeje, a tak malé děti vyrazila pozdravit velká návštěva.

Za BK Mladá Boleslav dorazili generální manažer Mgr. Jan Tůma, marketingový manažer Cyril Suk a Ing. Petra Volprechtová. Chybět nemohli ani dva hráči – obránce Matěj Stříteský a útočník Pavel Musil. Oba vzbudili nadšení, protože je děti poznaly. Právě hokejisté pak primářce MUDr. Heleně Tomanové předali šek na 25 tisíc korun.

K nim přidali dalších 10 tisíc korun také zástupci FANKLUBU BK Mladá Boleslav Daniel Váně a Petr Hanoušek.

Bruslaři se podrobněji seznámili s chodem dětského domova, popovídali si ze zaměstnanci a dokonce si hráli s jeho malými obyvateli. "Takové věci by člověk měl dělat častěji," nechal se slyšet Pavel Musil, kterého návštěva stejně jako všechny ostatní nenechala chladným. "Mají smysl a jsou důležité," doplnil ho Matěj Stříteský. "Vážím si toho, že jsem mohl přijít."

Na fotografie z návštěvy se podívejte do naší fotogalerie.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav