Starší dorostenci padli také v Brně

29. 11. 2015
Autor: Dominik Špringer
B r n o - Den po drtivé porážce na domácím ledě od Pardubic zajížděli starší dorostenci k další důležité bitvě o play-off do Brna, kde změřily síly s domácí Kometou. Favorit duelu byl právě domácí celek, ale lépe vstoupili do utkání Bruslaři. Již ve třetí minutě totiž poslal své spoluhráče do vedení Marek Mlčoch a ještě lépe to vypadlo o čtyři minuty později. To se totiž dokázal prosadit Vladimír Zahradník a Boleslav rázem vedla 2:0. Radost Bruslařům však příliš dlouho nevydržela, o minutu později již Kometa snížila a ve druhé třetině průběh zápasu otočila ve svůj prospěch. Před koncem druhé části hry ještě vyrovnal znovu Vladimír Zahradník a dal tak starším dorostencům naději, ale ve třetí třetiny již opět vládla Kometa, která vstřelila další dvě branky a vyhrála 5:3. Pro starší dorostence to je již čtvrtá porážka v řadě a v tabulce to znamená průběžné 5. místo se ztráta tří bodů na vytoužené postupové místo do play-off.