BK MLADÁ BOLESLAV

Z Třince se ještě chceme vrátit na vlastní led, hlásí Dominik Pacovský

18. 3. 2015
Autor: Vojtěch Drbohlav
M l. B o l. – Boleslavští nastavili ve třetím čtvrtfinálovém klání vysokou laťku, když porazili Oceláře 5:2. Na výkon v předchozím zápase se snažili navázat i ve středečním utkání. To se jim však nepodařilo. Bruslaři sice vedli 1:0 zásluhou Dominika Pacovského (na snímku), jenže Třineckým se vyvedl vstup do druhé třetiny a duel dvěma góly otočili. Jelikož už žádné další branky nepadly, navýšil Třinec své vedení v sérii na 3:1.

„Snažili jsme se hrát tak jako včera, bohužel nám to úplně nevyšlo. Série je ale stále otevřená. Pojedeme do Třince urvat zápas, abychom se vrátili ještě do domácího prostředí," burcuje Dominik Pacovský.

Forward ve službách Mladé Boleslavi si je vědom kvality soupeře, který domácím vstřelil dvě branky a pak už je k ničemu nepustil. „Zatáhli se a skvěle bránili, bylo velmi těžké se přes jejich obranu dostat dál."

A jaký je recept na úspěch v Třinci? „Určitě budeme muset vstřelit více gólů než jen jeden. Klíčové bude také sehrání přesilových her. Připravíme se, co nejlépe a věříme, že to vyjde."