Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
48 ne 19.2.2017 Třinec Zlín 2:1p
48 ne 19.2.2017 Pardubice Ml. Boleslav 3:6
48 ne 19.2.2017 Litvínov K. Vary 3:2p
48 ne 19.2.2017 Liberec Hr. Králové 2:1
48 ne 19.2.2017 Plzeň Vítkovice 6:2
48 ne 19.2.2017 Sparta Brno 4:0
48 ne 19.2.2017 Olomouc Chomutov 1:0
 
47 pá 17.2.2017 Vítkovice Litvínov 1:2
47 pá 17.2.2017 Zlín Sparta 0:5
47 pá 17.2.2017 Hr. Králové Plzeň 6:3
47 pá 17.2.2017 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
47 pá 17.2.2017 Chomutov Třinec 2:1sn
47 pá 17.2.2017 Liberec Olomouc 3:1
47 pá 17.2.2017 Brno Pardubice 4:1
 
46 st 15.2.2017 Třinec Olomouc 3:2
46 st 15.2.2017 Litvínov Brno 5:3
46 st 15.2.2017 Plzeň Ml. Boleslav 1:2
46 st 15.2.2017 K. Vary Vítkovice 3:5
46 st 15.2.2017 Pardubice Chomutov 4:7
46 st 15.2.2017 Sparta Hr. Králové 2:5
 
45 ne 5.2.2017 Sparta Chomutov 3:2p
45 ne 5.2.2017 Třinec Liberec 3:4
45 ne 5.2.2017 Zlín Pardubice 5:4sn
45 ne 5.2.2017 Olomouc Plzeň 3:1
45 ne 5.2.2017 Hr. Králové Litvínov 3:1
45 ne 5.2.2017 Brno K. Vary 3:2p
45 ne 5.2.2017 Ml. Boleslav Vítkovice 3:0
 
44 pá 3.2.2017 Vítkovice Brno 3:2p
44 pá 3.2.2017 Plzeň Zlín 7:1
44 pá 3.2.2017 Litvínov Ml. Boleslav 5:4p
44 pá 3.2.2017 K. Vary Třinec 1:2
44 pá 3.2.2017 Pardubice Hr. Králové 1:4
44 pá 3.2.2017 Liberec Chomutov 4:5
44 pá 3.2.2017 Sparta Olomouc 2:4
 
33 út 31.1.2017 Hr. Králové Sparta 1:2
 
43 ne 29.1.2017 Chomutov Litvínov 1:3
43 ne 29.1.2017 Zlín Ml. Boleslav 4:3p
43 ne 29.1.2017 Liberec Pardubice 3:6
43 ne 29.1.2017 Sparta Třinec 12:3
43 ne 29.1.2017 Brno Plzeň 2:3p
43 ne 29.1.2017 Olomouc K. Vary 3:2p
43 ne 29.1.2017 Hr. Králové Vítkovice 0:2
 
42 pá 27.1.2017 Plzeň Chomutov 4:1
42 pá 27.1.2017 Ml. Boleslav Brno 1:0
42 pá 27.1.2017 Litvínov Třinec 1:4
42 pá 27.1.2017 K. Vary Hr. Králové 3:2
42 pá 27.1.2017 Pardubice Olomouc 2:3sn
42 pá 27.1.2017 Sparta Liberec 4:3sn
 
46 st 25.1.2017 Liberec Zlín 4:2
 
40 út 24.1.2017 Sparta Vítkovice 0:2
 
36 út 24.1.2017 Olomouc Hr. Králové 1:4
 
41 ne 22.1.2017 Sparta Pardubice 3:2
41 ne 22.1.2017 Třinec Plzeň 3:2p
41 ne 22.1.2017 Chomutov Vítkovice 5:3
41 ne 22.1.2017 Liberec K. Vary 3:2
41 ne 22.1.2017 Olomouc Ml. Boleslav 2:4
41 ne 22.1.2017 Hr. Králové Brno 3:4p
41 ne 22.1.2017 Zlín Litvínov 3:1
 
40 pá 20.1.2017 Chomutov K. Vary 3:1
40 pá 20.1.2017 Litvínov Olomouc 0:3
40 pá 20.1.2017 Pardubice Třinec 5:4p
40 pá 20.1.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:5
40 pá 20.1.2017 Brno Zlín 2:4
40 pá 20.1.2017 Liberec Plzeň 3:1
 
39 út 17.1.2017 Hr. Králové Chomutov 9:3
39 ne 15.1.2017 K. Vary Zlín 4:1
39 ne 15.1.2017 Vítkovice Třinec 6:3
39 ne 15.1.2017 Litvínov Pardubice 5:4p
39 ne 15.1.2017 Plzeň Sparta 2:3p
39 ne 15.1.2017 Brno Olomouc 1:3
39 ne 15.1.2017 Ml. Boleslav Liberec 1:3
 
38 pá 13.1.2017 Třinec Ml. Boleslav 0:3
38 pá 13.1.2017 Chomutov Brno 6:3
38 pá 13.1.2017 Liberec Litvínov 2:1
38 pá 13.1.2017 Zlín Hr. Králové 4:1
38 pá 13.1.2017 Pardubice Plzeň 2:3
38 pá 13.1.2017 Olomouc Vítkovice 5:0
38 pá 13.1.2017 Sparta K. Vary 2:1p
 
37 út 10.1.2017 Zlín Olomouc 3:1
 
30 út 10.1.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
 
37 ne 8.1.2017 K. Vary Plzeň 0:3
37 ne 8.1.2017 Vítkovice Pardubice 4:1
37 ne 8.1.2017 Litvínov Sparta 3:2
37 ne 8.1.2017 Hr. Králové Třinec 5:1
37 ne 8.1.2017 Brno Liberec 3:0
37 ne 8.1.2017 Ml. Boleslav Chomutov 2:3
 
36 pá 6.1.2017 Třinec Brno 4:1
36 pá 6.1.2017 Chomutov Zlín 3:1
36 pá 6.1.2017 Plzeň Litvínov 4:2
36 pá 6.1.2017 Liberec Vítkovice 2:1
36 pá 6.1.2017 Pardubice K. Vary 2:3
36 pá 6.1.2017 Sparta Ml. Boleslav 4:0
 
35 út 3.1.2017 Vítkovice Plzeň 2:4
35 út 3.1.2017 Ml. Boleslav Pardubice 5:1
35 út 3.1.2017 Zlín Třinec 4:2
35 út 3.1.2017 Olomouc Chomutov 1:3
35 út 3.1.2017 K. Vary Litvínov 2:3
35 út 3.1.2017 Hr. Králové Liberec 3:2
35 út 3.1.2017 Brno Sparta 2:5
 
34 pá 30.12.2016 Třinec Chomutov 3:1
34 pá 30.12.2016 Litvínov Vítkovice 1:2
34 pá 30.12.2016 Liberec Olomouc 3:2
34 pá 30.12.2016 Pardubice Brno 1:3
34 pá 30.12.2016 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
34 pá 30.12.2016 Sparta Zlín 0:3
 
33 st 28.12.2016 Vítkovice K. Vary 3:1
33 st 28.12.2016 Zlín Liberec 2:3
33 st 28.12.2016 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
33 st 28.12.2016 Olomouc Třinec 2:3
33 st 28.12.2016 Brno Litvínov 2:1
33 st 28.12.2016 Chomutov Pardubice 1:3
 
32 po 26.12.2016 K. Vary Brno 4:2
32 po 26.12.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
32 po 26.12.2016 Plzeň Olomouc 1:2sn
32 po 26.12.2016 Sparta Chomutov 2:3
32 po 26.12.2016 Pardubice Zlín 3:2p
32 po 26.12.2016 Liberec Třinec 3:0
 
31 čt 22.12.2016 Třinec K. Vary 4:2
31 čt 22.12.2016 Zlín Plzeň 3:1
31 čt 22.12.2016 Chomutov Liberec 0:3
31 čt 22.12.2016 Hr. Králové Pardubice 5:1
31 čt 22.12.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:6
31 čt 22.12.2016 Olomouc Sparta 1:5
31 čt 22.12.2016 Brno Vítkovice 1:2sn
 
30 út 20.12.2016 Třinec Sparta 2:1
30 út 20.12.2016 Plzeň Brno 2:1p
30 út 20.12.2016 Litvínov Chomutov 3:2p
30 út 20.12.2016 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
30 út 20.12.2016 Pardubice Liberec 2:3
30 út 20.12.2016 K. Vary Olomouc 2:3p
 
29 ne 11.12.2016 Liberec Sparta 1:3
29 ne 11.12.2016 Chomutov Plzeň 2:1p
29 ne 11.12.2016 Litvínov Třinec 3:4p
29 ne 11.12.2016 Zlín Vítkovice 4:3sn
29 ne 11.12.2016 Olomouc Pardubice 2:4
29 ne 11.12.2016 Hr. Králové K. Vary 3:0
29 ne 11.12.2016 Brno Ml. Boleslav 4:1
 
28 pá 9.12.2016 Vítkovice Chomutov 4:3p
28 pá 9.12.2016 Litvínov Zlín 2:1
28 pá 9.12.2016 Brno Hr. Králové 4:3
28 pá 9.12.2016 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
28 pá 9.12.2016 Pardubice Sparta 1:5
28 pá 9.12.2016 K. Vary Liberec 5:3
28 čt 8.12.2016 Plzeň Třinec 0:1
 
27 ne 4.12.2016 Sparta Vítkovice 3:4p
27 ne 4.12.2016 Třinec Pardubice 3:2p
27 ne 4.12.2016 Zlín Brno 4:3
27 ne 4.12.2016 K. Vary Chomutov 4:5sn
27 ne 4.12.2016 Plzeň Liberec 5:2
27 ne 4.12.2016 Olomouc Litvínov 7:1
27 ne 4.12.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:1
 
26 pá 2.12.2016 Zlín K. Vary 1:0
26 pá 2.12.2016 Třinec Vítkovice 3:2p
26 pá 2.12.2016 Chomutov Hr. Králové 5:4p
26 pá 2.12.2016 Olomouc Brno 5:2
26 pá 2.12.2016 Pardubice Litvínov 2:3
26 pá 2.12.2016 Sparta Plzeň 2:1
26 čt 1.12.2016 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
22 út 29.11.2016 Sparta Brno 3:2
 
18 út 29.11.2016 Liberec Chomutov 2:0
 
25 ne 27.11.2016 Plzeň Pardubice 3:4sn
25 ne 27.11.2016 Vítkovice Olomouc 3:1
25 ne 27.11.2016 Liberec Litvínov 1:2
25 ne 27.11.2016 Brno Chomutov 3:0
25 ne 27.11.2016 Hr. Králové Zlín 4:1
25 ne 27.11.2016 Ml. Boleslav Třinec 5:4
25 ne 27.11.2016 K. Vary Sparta 3:4sn
 
24 pá 25.11.2016 Třinec Hr. Králové 3:4p
24 pá 25.11.2016 Olomouc Zlín 3:1
24 pá 25.11.2016 Plzeň K. Vary 3:1
24 pá 25.11.2016 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
24 pá 25.11.2016 Pardubice Vítkovice 3:0
24 pá 25.11.2016 Liberec Brno 4:3p
24 pá 25.11.2016 Sparta Litvínov 3:0
 
18 út 22.11.2016 Vítkovice Brno 2:1
 
7 út 22.11.2016 Zlín Liberec 0:5
 
23 ne 20.11.2016 Litvínov Plzeň 2:0
23 ne 20.11.2016 Vítkovice Liberec 0:2
23 ne 20.11.2016 Zlín Chomutov 1:2
23 ne 20.11.2016 K. Vary Pardubice 4:3
23 ne 20.11.2016 Hr. Králové Olomouc 3:2
23 ne 20.11.2016 Brno Třinec 3:2sn
23 ne 20.11.2016 Ml. Boleslav Sparta 3:4
 
22 pá 18.11.2016 Třinec Zlín 7:1
22 pá 18.11.2016 Litvínov K. Vary 2:1p
22 pá 18.11.2016 Plzeň Vítkovice 3:5
22 pá 18.11.2016 Chomutov Olomouc 5:4sn
22 pá 18.11.2016 Liberec Hr. Králové 2:1
22 pá 18.11.2016 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
 
21 út 15.11.2016 Ml. Boleslav K. Vary 1:4
21 út 15.11.2016 Vítkovice Litvínov 4:1
21 út 15.11.2016 Olomouc Liberec 0:4
21 út 15.11.2016 Zlín Sparta 0:4
21 út 15.11.2016 Chomutov Třinec 5:4sn
21 út 15.11.2016 Brno Pardubice 2:3
21 út 15.11.2016 Hr. Králové Plzeň 1:4
 
20 ne 13.11.2016 Třinec Olomouc 4:0
20 ne 13.11.2016 Sparta Hr. Králové 2:3
20 ne 13.11.2016 Pardubice Chomutov 4:1
20 ne 13.11.2016 K. Vary Vítkovice 5:4
20 ne 13.11.2016 Liberec Zlín 4:0
20 ne 13.11.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:0
20 ne 13.11.2016 Litvínov Brno 3:2p
 
19 pá 11.11.2016 Třinec Liberec 1:2
19 pá 11.11.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
19 pá 11.11.2016 Chomutov Sparta 6:5p
19 pá 11.11.2016 Zlín Pardubice 4:5p
19 pá 11.11.2016 Olomouc Plzeň 2:5
19 pá 11.11.2016 Hr. Králové Litvínov 0:3
19 pá 11.11.2016 Brno K. Vary 8:2
 
18 st 9.11.2016 K. Vary Třinec 0:3
18 st 9.11.2016 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
18 st 9.11.2016 Plzeň Zlín 1:3
18 st 9.11.2016 Pardubice Hr. Králové 3:4
 
17 ne 30.10.2016 Chomutov Litvínov 2:4
17 ne 30.10.2016 Třinec Sparta 3:2
17 ne 30.10.2016 Zlín Ml. Boleslav 1:5
17 ne 30.10.2016 Liberec Pardubice 4:2
17 ne 30.10.2016 Olomouc K. Vary 3:0
17 ne 30.10.2016 Hr. Králové Vítkovice 2:1
17 ne 30.10.2016 Brno Plzeň 8:5
 
16 pá 28.10.2016 Plzeň Chomutov 2:1
16 pá 28.10.2016 Pardubice Olomouc 2:1
16 pá 28.10.2016 Třinec Litvínov 2:3p
16 pá 28.10.2016 Vítkovice Zlín 2:1p
16 pá 28.10.2016 Ml. Boleslav Brno 2:4
16 pá 28.10.2016 K. Vary Hr. Králové 0:2
 
34 út 25.10.2016 Plzeň Hr. Králové 3:1
 
16 út 25.10.2016 Sparta Liberec 1:4
 
15 ne 23.10.2016 Sparta Pardubice 4:1
15 ne 23.10.2016 Třinec Plzeň 3:4
15 ne 23.10.2016 Liberec K. Vary 2:0
15 ne 23.10.2016 Zlín Litvínov 4:1
15 ne 23.10.2016 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
15 ne 23.10.2016 Hr. Králové Brno 5:1
15 ne 23.10.2016 Chomutov Vítkovice 4:0
 
14 pá 21.10.2016 Vítkovice Sparta 3:1
14 pá 21.10.2016 Brno Zlín 4:2
14 pá 21.10.2016 Plzeň Liberec 0:5
14 pá 21.10.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:1
14 pá 21.10.2016 Litvínov Olomouc 3:2sn
14 pá 21.10.2016 Pardubice Třinec 0:4
14 pá 21.10.2016 K. Vary Chomutov 4:3p
 
32 út 18.10.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2p
 
12 út 18.10.2016 Sparta K. Vary 3:1
 
9 út 18.10.2016 Vítkovice Plzeň 4:1
 
13 ne 16.10.2016 Plzeň Sparta 0:5
13 ne 16.10.2016 K. Vary Zlín 7:4
13 ne 16.10.2016 Brno Olomouc 5:3
13 ne 16.10.2016 Hr. Králové Chomutov 3:2
13 ne 16.10.2016 Litvínov Pardubice 2:0
13 ne 16.10.2016 Ml. Boleslav Liberec 0:3
13 ne 16.10.2016 Vítkovice Třinec 0:5
 
12 pá 14.10.2016 Pardubice Plzeň 4:2
12 pá 14.10.2016 Zlín Hr. Králové 3:2p
12 pá 14.10.2016 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 pá 14.10.2016 Litvínov Liberec 3:2p
12 pá 14.10.2016 Chomutov Brno 4:3p
12 pá 14.10.2016 Olomouc Vítkovice 2:4
 
6 út 11.10.2016 Pardubice Zlín 2:3
 
11 ne 9.10.2016 K. Vary Plzeň 1:2sn
11 ne 9.10.2016 Zlín Olomouc 3:1
11 ne 9.10.2016 Vítkovice Pardubice 2:0
11 ne 9.10.2016 Hr. Králové Třinec 3:2sn
11 ne 9.10.2016 Litvínov Sparta 5:1
11 ne 9.10.2016 Ml. Boleslav Chomutov 4:2
11 ne 9.10.2016 Brno Liberec 5:1
 
10 pá 7.10.2016 Třinec Brno 4:3p
10 pá 7.10.2016 Plzeň Litvínov 3:4
10 pá 7.10.2016 Chomutov Zlín 6:3
10 pá 7.10.2016 Liberec Vítkovice 3:1
10 pá 7.10.2016 Olomouc Hr. Králové 3:4p
10 pá 7.10.2016 Sparta Ml. Boleslav 9:0
10 út 4.10.2016 Pardubice K. Vary 5:3
 
9 ne 2.10.2016 Chomutov Olomouc 1:4
9 ne 2.10.2016 K. Vary Litvínov 1:3
9 ne 2.10.2016 Brno Sparta 6:2
9 ne 2.10.2016 Zlín Třinec 4:3sn
9 ne 2.10.2016 Hr. Králové Liberec 3:2sn
9 ne 2.10.2016 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
 
8 pá 30.9.2016 Třinec Chomutov 5:1
8 pá 30.9.2016 Litvínov Vítkovice 2:0
8 pá 30.9.2016 Plzeň Hr. Králové 4:3p
8 pá 30.9.2016 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
8 pá 30.9.2016 Pardubice Brno 3:4p
8 pá 30.9.2016 Olomouc Liberec 2:1sn
8 pá 30.9.2016 Sparta Zlín 5:1
 
7 út 27.9.2016 Olomouc Třinec 1:2
7 út 27.9.2016 Vítkovice K. Vary 3:2sn
7 út 27.9.2016 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
7 út 27.9.2016 Chomutov Pardubice 5:6p
7 út 27.9.2016 Brno Litvínov 7:1
7 út 27.9.2016 Hr. Králové Sparta 2:3
 
6 ne 25.9.2016 K. Vary Brno 2:4
6 pá 23.9.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 2:5
6 pá 23.9.2016 Chomutov Sparta 4:3p
6 pá 23.9.2016 Plzeň Olomouc 5:6p
6 pá 23.9.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
6 pá 23.9.2016 Liberec Třinec 0:3
 
1 út 20.9.2016 Liberec Plzeň 2:1
 
5 ne 18.9.2016 Třinec K. Vary 7:0
5 ne 18.9.2016 Chomutov Liberec 3:2sn
5 ne 18.9.2016 Zlín Plzeň 1:2
5 ne 18.9.2016 Olomouc Sparta 3:2
5 ne 18.9.2016 Brno Vítkovice 0:1sn
5 ne 18.9.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:4p
5 ne 18.9.2016 Hr. Králové Pardubice 8:2
 
4 pá 16.9.2016 Vítkovice Hr. Králové 3:2
4 pá 16.9.2016 Litvínov Chomutov 2:4
4 pá 16.9.2016 Plzeň Brno 3:6
4 pá 16.9.2016 Ml. Boleslav Zlín 5:4
4 pá 16.9.2016 K. Vary Olomouc 3:1
4 pá 16.9.2016 Pardubice Liberec 4:5
4 pá 16.9.2016 Sparta Třinec 3:4sn
 
3 út 13.9.2016 Třinec Litvínov 2:1
3 út 13.9.2016 Liberec Sparta 2:3
3 út 13.9.2016 Zlín Vítkovice 2:0
3 út 13.9.2016 Chomutov Plzeň 6:4
3 út 13.9.2016 Hr. Králové K. Vary 4:0
3 út 13.9.2016 Olomouc Pardubice 2:1
3 út 13.9.2016 Brno Ml. Boleslav 5:1
 
2 ne 11.9.2016 Plzeň Třinec 1:2
2 ne 11.9.2016 K. Vary Liberec 1:5
2 ne 11.9.2016 Brno Hr. Králové 3:1
2 ne 11.9.2016 Vítkovice Chomutov 2:3
2 ne 11.9.2016 Pardubice Sparta 2:3
2 ne 11.9.2016 Litvínov Zlín 3:6
2 ne 11.9.2016 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
1 pá 9.9.2016 Třinec Pardubice 4:1
1 pá 9.9.2016 Chomutov K. Vary 3:2
1 pá 9.9.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:5p
1 pá 9.9.2016 Vítkovice Sparta 3:2sn
1 pá 9.9.2016 Zlín Brno 3:5
1 pá 9.9.2016 Olomouc Litvínov 1:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
2:07x
2:118x
2:1pp7x
2:1sn2x
3:08x
3:123x
3:218x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:06x
4:114x
4:29x
4:33x
4:3pp9x
4:3sn4x
5:01x
5:19x
5:22x
5:35x
5:43x
5:4pp4x
5:4sn3x
6:22x
6:34x
6:41x
6:5pp1x
7:01x
7:14x
7:41x
8:22x
8:51x
9:01x
9:31x
12:31x
0:11x
0:1sn1x
0:25x
0:39x
0:43x
0:55x
1:211x
1:2sn3x
1:310x
1:47x
1:54x
2:317x
2:3pp5x
2:3sn1x
2:411x
2:55x
3:46x
3:4pp7x
3:4sn3x
3:54x
3:66x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn1x
4:71x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

16.2.2017

Vampola zaplatil

BK Mladá Boleslav oznamuje, že útočník Petr Vampola zaplatil pokutu, která mu byla uložena za nafilmovaný pád při lednovém utkání Třince s Mladou Boleslaví, dne 16. února. Příslušné svazové orgány už o tom byly informovány a hráčská činnost Petra Vampoly tak bude opět uvolněna.

15.2.2017

Se Spartou na ČT Sport

Páteční utkání 24. února 2017 začne místo v původně plánovaných 17:30 až v 18:20. Utkání odvysílá sportovní stanice České televize.

15.2.2017

Výjezd do Pardubic

V neděli 19. února pořádá FANKLUB BK Mladá Boleslav výjezd do Pardubic. Cena výjezdu 200 Kč + 135 Kč lístek. Odjezd je tradičně od městského fotbalového stadionu ve 12:30. Hlaste se TADY a pomozte Bruslařům v rozhodující fázi sezony!

12.2.2017

První gól v repre

Svou první reprezentační trefu v národním dresu si na Švédských hokejových hrách připsal útočník Radan Lenc, který na začátku 2. třetiny vyrovnával na 1:1. Český národní tým však nakonec podlehl výběru Ruska 2:4.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

13.2.2017

Mužský B tým sestupuje

Po druhé neúspěšné sezóně za sebou bohužel boleslavský B tým mužů, který dosud působil v Krajské lize, sestupuje do nižší soutěže. Ačkoliv v posledních dvou utkáních Bruslaři zvítězili po samostatných nájezdech, ani tyto body na udržení nestačily. S největší pravděpodobností budou tedy Boleslavští příští sezónu působit v Krajské soutěži mužů.

26.1.2017

Groh v repre U19

Brankář Dominik Groh z juniorky byl nominován na Turnaj pěti zemí, který se koná od 7. do 10. února 2017 ve švýcarském Zuchwilu. Náhradníkem na tuto reprezentační akci reprezentace do 19 let je další Bruslař - František Uřídil.

24.1.2017

Repre trénink U14

V úterý 31. ledna 2017 se ve ŠKOENERGO Aréně v Mladé Boleslavi uskuteční specializovaný trénink útočníků a obránců do čtrnácti let. Z Bruslařského klubu byli na tuto akci pořádanou ČSLH nominováni obránce Tomáš Lhota a útočník Jakub Peca.

23.1.2017

Flynn náhradník v U18

Útočník Oscar Flynn ze staršího dorostu je mezi náhradníky v nominaci na nadcházející tréninkový kemp ve Slaném a Turnaj pěti zemí v Sundsvallu ve Švédsku. Celá akce se koná v termínu od 3. do 13. února 2017.

22.1.2017

Mazancová v repre U15

Útočnice boleslavské 8. třídy Tereza Mazancová byla nominována na Turnaj čtyř zemí reprezentace žen do 15 let. Turnaj se koná v rakouském Radentheinu v termínu od 8. do 12. února 2017.

18.1.2017

SDO prohrál s Berlínem

Starší dorostenci prohráli další přípravný zápas. Eisbärenu Berlín podlehli 1:5. Jediným střelcem domácích byl Jan Dvořák. V pátek čeká starší dorost extraligové utkání. V malé hale přivítají od 15:00 Slavii Praha.

12.1.2017

Zápasy JUN přeloženy

Z důvodu velké marodky junioři BK Mladá Boleslav přesouvají dva své zápasy. Utkání se Slavií Praha je posunuto na úterý 31. ledna a duel s Kladnem poté na pondělí 6. února.

9.1.2017

SDO podlehl Salzburgu

Boleslavským starším dorostencům se v zimních přípravných zápasech zatím nedaří. Po vysoké prohře s Mannheimem v závěru roku 2016 nestačili ve druhém lednovém týdnu roku 2017 na domácím ledě ani na rakouský Salzburg. V zápase hraném v pondělí 9. ledna od 18:00 prohráli Bruslaři se salzburgskými akademiky 2:4.

8.1.2017

Bednařík z JUN odchází

Na vlastní žádost opustil juniorský tým BK Mladá Boleslav útočník Lukáš Bednařík, který působil ve městě automobilů od začátku této sezóny. Ve 30 zápasech zaznamenal 12 kanadských bodů (5+7). Oproti mnoha jeho spoluhráčům se mu pak podařilo udržet bilanci +/- na hodnotě 0. Devatenáctiletý útočník se nyní vrací do rodných Strakonic, kde působí v Krajské lize mužů a Krajské lize juniorů Jihočeského kraje.

15.12.2016

Přípravné zápasy SD

Do rozpisu přípravných zápasů staršího dorostu přibyly po pondělní prohře Bruslařů s Mannheimem 2:7 další přípravné duely, které sehrají Boleslavští ve ŠKOENERGO Aréně. V lednu přivítají hned dvakrát rakouský Salzburg a jednou německý Berlín.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz