Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
39 út 17.1.2017 Hr. Králové Chomutov 9:3
39 ne 15.1.2017 K. Vary Zlín 4:1
39 ne 15.1.2017 Vítkovice Oceláři 6:3
39 ne 15.1.2017 Litvínov Pardubice 5:4p
39 ne 15.1.2017 Plzeň Sparta 2:3p
39 ne 15.1.2017 Kometa Olomouc 1:3
39 ne 15.1.2017 Ml. Boleslav Liberec 1:3
 
38 pá 13.1.2017 Oceláři Ml. Boleslav 0:3
38 pá 13.1.2017 Chomutov Kometa 6:3
38 pá 13.1.2017 Liberec Litvínov 2:1
38 pá 13.1.2017 Zlín Hr. Králové 4:1
38 pá 13.1.2017 Pardubice Plzeň 2:3
38 pá 13.1.2017 Olomouc Vítkovice 5:0
38 pá 13.1.2017 Sparta K. Vary 2:1p
 
37 út 10.1.2017 Zlín Olomouc 3:1
 
30 út 10.1.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
 
37 ne 8.1.2017 K. Vary Plzeň 0:3
37 ne 8.1.2017 Vítkovice Pardubice 4:1
37 ne 8.1.2017 Litvínov Sparta 3:2
37 ne 8.1.2017 Hr. Králové Oceláři 5:1
37 ne 8.1.2017 Kometa Liberec 3:0
37 ne 8.1.2017 Ml. Boleslav Chomutov 2:3
 
36 pá 6.1.2017 Oceláři Kometa 4:1
36 pá 6.1.2017 Chomutov Zlín 3:1
36 pá 6.1.2017 Plzeň Litvínov 4:2
36 pá 6.1.2017 Liberec Vítkovice 2:1
36 pá 6.1.2017 Pardubice K. Vary 2:3
36 pá 6.1.2017 Sparta Ml. Boleslav 4:0
 
35 út 3.1.2017 Vítkovice Plzeň 2:4
35 út 3.1.2017 Ml. Boleslav Pardubice 5:1
35 út 3.1.2017 Zlín Oceláři 4:2
35 út 3.1.2017 Olomouc Chomutov 1:3
35 út 3.1.2017 K. Vary Litvínov 2:3
35 út 3.1.2017 Hr. Králové Liberec 3:2
35 út 3.1.2017 Kometa Sparta 2:5
 
34 pá 30.12.2016 Oceláři Chomutov 3:1
34 pá 30.12.2016 Litvínov Vítkovice 1:2
34 pá 30.12.2016 Liberec Olomouc 3:2
34 pá 30.12.2016 Pardubice Kometa 1:3
34 pá 30.12.2016 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
34 pá 30.12.2016 Sparta Zlín 0:3
 
33 st 28.12.2016 Vítkovice K. Vary 3:1
33 st 28.12.2016 Zlín Liberec 2:3
33 st 28.12.2016 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
33 st 28.12.2016 Olomouc Oceláři 2:3
33 st 28.12.2016 Kometa Litvínov 2:1
33 st 28.12.2016 Chomutov Pardubice 1:3
 
32 po 26.12.2016 K. Vary Kometa 4:2
32 po 26.12.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
32 po 26.12.2016 Plzeň Olomouc 1:2sn
32 po 26.12.2016 Sparta Chomutov 2:3
32 po 26.12.2016 Pardubice Zlín 3:2p
32 po 26.12.2016 Liberec Oceláři 3:0
 
31 čt 22.12.2016 Oceláři K. Vary 4:2
31 čt 22.12.2016 Zlín Plzeň 3:1
31 čt 22.12.2016 Chomutov Liberec 0:3
31 čt 22.12.2016 Hr. Králové Pardubice 5:1
31 čt 22.12.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:6
31 čt 22.12.2016 Olomouc Sparta 1:5
31 čt 22.12.2016 Kometa Vítkovice 1:2sn
 
30 út 20.12.2016 Oceláři Sparta 2:1
30 út 20.12.2016 Plzeň Kometa 2:1p
30 út 20.12.2016 Litvínov Chomutov 3:2p
30 út 20.12.2016 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
30 út 20.12.2016 Pardubice Liberec 2:3
30 út 20.12.2016 K. Vary Olomouc 2:3p
 
29 ne 11.12.2016 Liberec Sparta 1:3
29 ne 11.12.2016 Chomutov Plzeň 2:1p
29 ne 11.12.2016 Litvínov Oceláři 3:4p
29 ne 11.12.2016 Zlín Vítkovice 4:3sn
29 ne 11.12.2016 Olomouc Pardubice 2:4
29 ne 11.12.2016 Hr. Králové K. Vary 3:0
29 ne 11.12.2016 Kometa Ml. Boleslav 4:1
 
28 pá 9.12.2016 Vítkovice Chomutov 4:3p
28 pá 9.12.2016 Litvínov Zlín 2:1
28 pá 9.12.2016 Kometa Hr. Králové 4:3
28 pá 9.12.2016 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
28 pá 9.12.2016 Pardubice Sparta 1:5
28 pá 9.12.2016 K. Vary Liberec 5:3
28 čt 8.12.2016 Plzeň Oceláři 0:1
 
27 ne 4.12.2016 Sparta Vítkovice 3:4p
27 ne 4.12.2016 Oceláři Pardubice 3:2p
27 ne 4.12.2016 Zlín Kometa 4:3
27 ne 4.12.2016 K. Vary Chomutov 4:5sn
27 ne 4.12.2016 Plzeň Liberec 5:2
27 ne 4.12.2016 Olomouc Litvínov 7:1
27 ne 4.12.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:1
 
26 pá 2.12.2016 Zlín K. Vary 1:0
26 pá 2.12.2016 Oceláři Vítkovice 3:2p
26 pá 2.12.2016 Chomutov Hr. Králové 5:4p
26 pá 2.12.2016 Olomouc Kometa 5:2
26 pá 2.12.2016 Pardubice Litvínov 2:3
26 pá 2.12.2016 Sparta Plzeň 2:1
26 čt 1.12.2016 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
22 út 29.11.2016 Sparta Kometa 3:2
 
18 út 29.11.2016 Liberec Chomutov 2:0
 
25 ne 27.11.2016 Plzeň Pardubice 3:4sn
25 ne 27.11.2016 Vítkovice Olomouc 3:1
25 ne 27.11.2016 Liberec Litvínov 1:2
25 ne 27.11.2016 Kometa Chomutov 3:0
25 ne 27.11.2016 Hr. Králové Zlín 4:1
25 ne 27.11.2016 Ml. Boleslav Oceláři 5:4
25 ne 27.11.2016 K. Vary Sparta 3:4sn
 
24 pá 25.11.2016 Oceláři Hr. Králové 3:4p
24 pá 25.11.2016 Olomouc Zlín 3:1
24 pá 25.11.2016 Plzeň K. Vary 3:1
24 pá 25.11.2016 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
24 pá 25.11.2016 Pardubice Vítkovice 3:0
24 pá 25.11.2016 Liberec Kometa 4:3p
24 pá 25.11.2016 Sparta Litvínov 3:0
 
18 út 22.11.2016 Vítkovice Kometa 2:1
 
7 út 22.11.2016 Zlín Liberec 0:5
 
23 ne 20.11.2016 Litvínov Plzeň 2:0
23 ne 20.11.2016 Vítkovice Liberec 0:2
23 ne 20.11.2016 Zlín Chomutov 1:2
23 ne 20.11.2016 K. Vary Pardubice 4:3
23 ne 20.11.2016 Hr. Králové Olomouc 3:2
23 ne 20.11.2016 Kometa Oceláři 3:2sn
23 ne 20.11.2016 Ml. Boleslav Sparta 3:4
 
22 pá 18.11.2016 Oceláři Zlín 7:1
22 pá 18.11.2016 Litvínov K. Vary 2:1p
22 pá 18.11.2016 Plzeň Vítkovice 3:5
22 pá 18.11.2016 Chomutov Olomouc 5:4sn
22 pá 18.11.2016 Liberec Hr. Králové 2:1
22 pá 18.11.2016 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
 
21 út 15.11.2016 Ml. Boleslav K. Vary 1:4
21 út 15.11.2016 Vítkovice Litvínov 4:1
21 út 15.11.2016 Olomouc Liberec 0:4
21 út 15.11.2016 Zlín Sparta 0:4
21 út 15.11.2016 Chomutov Oceláři 5:4sn
21 út 15.11.2016 Kometa Pardubice 2:3
21 út 15.11.2016 Hr. Králové Plzeň 1:4
 
20 ne 13.11.2016 Oceláři Olomouc 4:0
20 ne 13.11.2016 Sparta Hr. Králové 2:3
20 ne 13.11.2016 Pardubice Chomutov 4:1
20 ne 13.11.2016 K. Vary Vítkovice 5:4
20 ne 13.11.2016 Liberec Zlín 4:0
20 ne 13.11.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:0
20 ne 13.11.2016 Litvínov Kometa 3:2p
 
19 pá 11.11.2016 Oceláři Liberec 1:2
19 pá 11.11.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
19 pá 11.11.2016 Chomutov Sparta 6:5p
19 pá 11.11.2016 Zlín Pardubice 4:5p
19 pá 11.11.2016 Olomouc Plzeň 2:5
19 pá 11.11.2016 Hr. Králové Litvínov 0:3
19 pá 11.11.2016 Kometa K. Vary 8:2
 
18 st 9.11.2016 K. Vary Oceláři 0:3
18 st 9.11.2016 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
18 st 9.11.2016 Plzeň Zlín 1:3
18 st 9.11.2016 Pardubice Hr. Králové 3:4
 
17 ne 30.10.2016 Chomutov Litvínov 2:4
17 ne 30.10.2016 Oceláři Sparta 3:2
17 ne 30.10.2016 Zlín Ml. Boleslav 1:5
17 ne 30.10.2016 Liberec Pardubice 4:2
17 ne 30.10.2016 Olomouc K. Vary 3:0
17 ne 30.10.2016 Hr. Králové Vítkovice 2:1
17 ne 30.10.2016 Kometa Plzeň 8:5
 
16 pá 28.10.2016 Plzeň Chomutov 2:1
16 pá 28.10.2016 Pardubice Olomouc 2:1
16 pá 28.10.2016 Oceláři Litvínov 2:3p
16 pá 28.10.2016 Vítkovice Zlín 2:1p
16 pá 28.10.2016 Ml. Boleslav Kometa 2:4
16 pá 28.10.2016 K. Vary Hr. Králové 0:2
 
34 út 25.10.2016 Plzeň Hr. Králové 3:1
 
16 út 25.10.2016 Sparta Liberec 1:4
 
15 ne 23.10.2016 Sparta Pardubice 4:1
15 ne 23.10.2016 Oceláři Plzeň 3:4
15 ne 23.10.2016 Liberec K. Vary 2:0
15 ne 23.10.2016 Zlín Litvínov 4:1
15 ne 23.10.2016 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
15 ne 23.10.2016 Hr. Králové Kometa 5:1
15 ne 23.10.2016 Chomutov Vítkovice 4:0
 
14 pá 21.10.2016 Vítkovice Sparta 3:1
14 pá 21.10.2016 Kometa Zlín 4:2
14 pá 21.10.2016 Plzeň Liberec 0:5
14 pá 21.10.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:1
14 pá 21.10.2016 Litvínov Olomouc 3:2sn
14 pá 21.10.2016 Pardubice Oceláři 0:4
14 pá 21.10.2016 K. Vary Chomutov 4:3p
 
32 út 18.10.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2p
 
12 út 18.10.2016 Sparta K. Vary 3:1
 
9 út 18.10.2016 Vítkovice Plzeň 4:1
 
13 ne 16.10.2016 Plzeň Sparta 0:5
13 ne 16.10.2016 K. Vary Zlín 7:4
13 ne 16.10.2016 Kometa Olomouc 5:3
13 ne 16.10.2016 Hr. Králové Chomutov 3:2
13 ne 16.10.2016 Litvínov Pardubice 2:0
13 ne 16.10.2016 Ml. Boleslav Liberec 0:3
13 ne 16.10.2016 Vítkovice Oceláři 0:5
 
12 pá 14.10.2016 Pardubice Plzeň 4:2
12 pá 14.10.2016 Zlín Hr. Králové 3:2p
12 pá 14.10.2016 Oceláři Ml. Boleslav 4:3sn
12 pá 14.10.2016 Litvínov Liberec 3:2p
12 pá 14.10.2016 Chomutov Kometa 4:3p
12 pá 14.10.2016 Olomouc Vítkovice 2:4
 
6 út 11.10.2016 Pardubice Zlín 2:3
 
11 ne 9.10.2016 K. Vary Plzeň 1:2sn
11 ne 9.10.2016 Zlín Olomouc 3:1
11 ne 9.10.2016 Vítkovice Pardubice 2:0
11 ne 9.10.2016 Hr. Králové Oceláři 3:2sn
11 ne 9.10.2016 Litvínov Sparta 5:1
11 ne 9.10.2016 Ml. Boleslav Chomutov 4:2
11 ne 9.10.2016 Kometa Liberec 5:1
 
10 pá 7.10.2016 Oceláři Kometa 4:3p
10 pá 7.10.2016 Plzeň Litvínov 3:4
10 pá 7.10.2016 Chomutov Zlín 6:3
10 pá 7.10.2016 Liberec Vítkovice 3:1
10 pá 7.10.2016 Olomouc Hr. Králové 3:4p
10 pá 7.10.2016 Sparta Ml. Boleslav 9:0
10 út 4.10.2016 Pardubice K. Vary 5:3
 
9 ne 2.10.2016 Chomutov Olomouc 1:4
9 ne 2.10.2016 K. Vary Litvínov 1:3
9 ne 2.10.2016 Kometa Sparta 6:2
9 ne 2.10.2016 Zlín Oceláři 4:3sn
9 ne 2.10.2016 Hr. Králové Liberec 3:2sn
9 ne 2.10.2016 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
 
8 pá 30.9.2016 Oceláři Chomutov 5:1
8 pá 30.9.2016 Litvínov Vítkovice 2:0
8 pá 30.9.2016 Plzeň Hr. Králové 4:3p
8 pá 30.9.2016 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
8 pá 30.9.2016 Pardubice Kometa 3:4p
8 pá 30.9.2016 Olomouc Liberec 2:1sn
8 pá 30.9.2016 Sparta Zlín 5:1
 
7 út 27.9.2016 Olomouc Oceláři 1:2
7 út 27.9.2016 Vítkovice K. Vary 3:2sn
7 út 27.9.2016 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
7 út 27.9.2016 Chomutov Pardubice 5:6p
7 út 27.9.2016 Kometa Litvínov 7:1
7 út 27.9.2016 Hr. Králové Sparta 2:3
 
6 ne 25.9.2016 K. Vary Kometa 2:4
6 pá 23.9.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 2:5
6 pá 23.9.2016 Chomutov Sparta 4:3p
6 pá 23.9.2016 Plzeň Olomouc 5:6p
6 pá 23.9.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
6 pá 23.9.2016 Liberec Oceláři 0:3
 
1 út 20.9.2016 Liberec Plzeň 2:1
 
5 ne 18.9.2016 Oceláři K. Vary 7:0
5 ne 18.9.2016 Chomutov Liberec 3:2sn
5 ne 18.9.2016 Zlín Plzeň 1:2
5 ne 18.9.2016 Olomouc Sparta 3:2
5 ne 18.9.2016 Kometa Vítkovice 0:1sn
5 ne 18.9.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:4p
5 ne 18.9.2016 Hr. Králové Pardubice 8:2
 
4 pá 16.9.2016 Vítkovice Hr. Králové 3:2
4 pá 16.9.2016 Litvínov Chomutov 2:4
4 pá 16.9.2016 Plzeň Kometa 3:6
4 pá 16.9.2016 Ml. Boleslav Zlín 5:4
4 pá 16.9.2016 K. Vary Olomouc 3:1
4 pá 16.9.2016 Pardubice Liberec 4:5
4 pá 16.9.2016 Sparta Oceláři 3:4sn
 
3 út 13.9.2016 Oceláři Litvínov 2:1
3 út 13.9.2016 Liberec Sparta 2:3
3 út 13.9.2016 Zlín Vítkovice 2:0
3 út 13.9.2016 Chomutov Plzeň 6:4
3 út 13.9.2016 Hr. Králové K. Vary 4:0
3 út 13.9.2016 Olomouc Pardubice 2:1
3 út 13.9.2016 Kometa Ml. Boleslav 5:1
 
2 ne 11.9.2016 Plzeň Oceláři 1:2
2 ne 11.9.2016 K. Vary Liberec 1:5
2 ne 11.9.2016 Kometa Hr. Králové 3:1
2 ne 11.9.2016 Vítkovice Chomutov 2:3
2 ne 11.9.2016 Pardubice Sparta 2:3
2 ne 11.9.2016 Litvínov Zlín 3:6
2 ne 11.9.2016 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
1 pá 9.9.2016 Oceláři Pardubice 4:1
1 pá 9.9.2016 Chomutov K. Vary 3:2
1 pá 9.9.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:5p
1 pá 9.9.2016 Vítkovice Sparta 3:2sn
1 pá 9.9.2016 Zlín Kometa 3:5
1 pá 9.9.2016 Olomouc Litvínov 1:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:07x
2:117x
2:1pp6x
2:1sn1x
3:07x
3:117x
3:214x
3:2pp8x
3:2sn8x
4:05x
4:112x
4:28x
4:33x
4:3pp8x
4:3sn3x
5:01x
5:19x
5:22x
5:33x
5:43x
5:4pp2x
5:4sn2x
6:21x
6:33x
6:41x
6:5pp1x
7:01x
7:13x
7:41x
8:22x
8:51x
9:01x
9:31x
0:11x
0:1sn1x
0:23x
0:38x
0:43x
0:54x
1:27x
1:2sn3x
1:39x
1:44x
1:54x
2:317x
2:3pp4x
2:48x
2:54x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn3x
3:52x
3:64x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn1x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

12.1.2017

Bahenský v MB nebude

Útočník Zdeněk Bahenský nakonec v Mladé Boleslavi působit nebude a to hlavně z důvodu návratu některých zraněných. V nejbližších zápasech by se totiž měli do hry vrátit Jakub Orsava a Dominik Pacovský. Bahenského prostor na ledě by byl proto podstatně menší, než se původně plánovalo.

11.1.2017

Štich stopku a pokutu

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Davida Šticha na protihráče Ivana Humla, za který mu byl v utkání BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov (8. 1. 2016) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za vysokou hůl, a rozhodl se dodatečně Davida Šticha potrestat zákazem činnosti na jedno utkání nepodmíněně a finanční pokutou ve výši 10 % základní měsíční odměny.

9.1.2017

Bahenský na zkoušku

V Mladé Boleslavi je aktuálně na několikadenní zkoušku třicetiletý útočník Zdeněk Bahenský. V Bruslařském klubu přitom nejde o nikoho neznámého, ve středočeském městě odehrál tři sezony v letech 2009 až 2012. Po odchodu prošel například Spartou, Litoměřicemi nebo Slavií. Naposledy působil v Nových Zámcích na Slovensku.

9.1.2017

Fronk do Budějovic

Do konce této sezony odchází útočník Jiří Fronk na hostování do prvoligových Českých Budějovic.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

12.1.2017

Zápasy JUN přeloženy

Z důvodu velké marodky junioři BK Mladá Boleslav přesouvají dva své zápasy. Utkání se Slavií Praha je posunuto na úterý 31. ledna a duel s Kladnem poté na pondělí 6. února.

9.1.2017

SDO podlehl Salzburgu

Boleslavským starším dorostencům se v zimních přípravných zápasech zatím nedaří. Po vysoké prohře s Mannheimem v závěru roku 2016 nestačili ve druhém lednovém týdnu roku 2017 na domácím ledě ani na rakouský Salzburg. V zápase hraném v pondělí 9. ledna od 18:00 prohráli Bruslaři se salzburgskými akademiky 2:4.

8.1.2017

Bednařík z JUN odchází

Na vlastní žádost opustil juniorský tým BK Mladá Boleslav útočník Lukáš Bednařík, který působil ve městě automobilů od začátku této sezóny. Ve 30 zápasech zaznamenal 12 kanadských bodů (5+7). Oproti mnoha jeho spoluhráčům se mu pak podařilo udržet bilanci +/- na hodnotě 0. Devatenáctiletý útočník se nyní vrací do rodných Strakonic, kde působí v Krajské lize mužů a Krajské lize juniorů Jihočeského kraje.

15.12.2016

Přípravné zápasy SD

Do rozpisu přípravných zápasů staršího dorostu přibyly po pondělní prohře Bruslařů s Mannheimem 2:7 další přípravné duely, které sehrají Boleslavští ve ŠKOENERGO Aréně. V lednu přivítají hned dvakrát rakouský Salzburg a jednou německý Berlín.

13.12.2016

Bruslaři v repre U18

Hned trojice boleslavských starších dorostenců byla nominována mezi náhradníky na Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let. Ten se koná tradičně ve švýcarském Zuchwilu, a to v termínu od 20. do 25. prosince 2016. Obzvlášť gratulujeme Oscaru Flynnovi, pro něhož se jedná o první naději na reprezentační start. Dále jsou mezi náhradníky tradičně Matouš Horský a David Jirásek.

10.12.2016

Přípravný zápas SDO

Hokejisté staršího dorostu sehrají v pondělí od 18:00 na hlavní ledové ploše ŠKOENERGO Arény přípravný zápas s německým Mannheimem.

8.12.2016

Škaloud asistentem JUN

Martin Škaloud se stává asistentem trenéra Jana Křivohlávka u mladoboleslavské juniorky. Děje se tak po přesunu Borise Žabky na pozici asistenta trenéra Františka Výborného u A týmu.

5.12.2016

Zápasy SD v nadstavbě

Starší dorost už má k dispozici rozlosování zápasů v nadstavbové skupině B. Podrobnosti naleznete zde.

4.12.2016

J. Růžička v repre U19

Brankář Jan Růžička, který i tuto sezónu působí v americké juniorské soutěži USHL, byl nominován na turnaj 2016 World Junior A Challenge, jenž se uskuteční v termínu od 6. do 19. prosince 2016 v Bonnyville v Kanadě. K nominaci gratulujeme a přejeme mnoho úspěšných zákroků.

28.11.2016

SD ve skupině B

Starší dorostenci budou letos po skončení základní části (poslední zápas v sobotu 3. prosince) hrát ve skupipině B, která bohužel nezajišťuje automaticky postup do play-off. Z té postoupí pouze čtyři nejlepší, přičemž se započítávají body ze základní části. Rozpis zápasů v nadstavbové skupině bude k dispozici v příštím týdnu.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz